![Депутат Госдумы рф решил сделать пиар в оккупированном Мелитополе на подгузниках (фото)](/images/news/2023/02/311651.jpg?1676140613)
"єдина росія" вже починає готуватися до виборів. І в цій справі використовують електорат окупованого Мелітополя та району. Заради гарної «картинки» на пропаганда-ТВ окупанти не гребують і дітьми з інтернату.
Так, цілий начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи «єдиної росії» Іріна Єліфєрова привезла «гуманітарну допомогу» до Терпіннівської школи-інтернату, що в Мелітопольському районі. А саме, «підгузки, канцелярські товари та все, що необхідно дітям». Причому допомогу збирали разом із «Об'єднанням багатодітних сімей міста москви».
Серед інших причетних, подяку місцеві колаборанти висловлювали депутату Держдуми росії Артему Мєтєлєлєву. Нині рабсіяни активно використовують електорат на окупованих територіях заради того, щоб на осінніх виборах отримав шанс залишитися при владі. Спритний депутат, який направив своїх емісарів до Мелітополя, проти війни не виступає, але всіляко вдає з себе "святого та божого".
Мєтєлєв є головою комітету з питань молодіжної політики Держдуми, також ЗМІ називають його «головним волонтером Росії». Серед законодавчих «ініціатив» депутата, які сприяють якнайшвидшій утилізації чоловічого населення москові – вимога «забезпечити» студентів рф, що воюють в Україні, академічною відпусткою, а також компенсація добровольцям витрат на медичні довідки та навчання. Мовляв, турбота з нас так і пре, головне – йди воюй, солдате!
На початку 2023 року було створено «Центр захисту прав молоді» за голови комітету Держдуми з молодіжної політики Мєтєлєва.
"Центр захисту прав" при Держдумі. Звучить приблизно так само, як і «протипожежний комітет при Святій інквізиції».
Згідно з декларацією – і за російськими мірками – цей депутат бідний як церковна миша. Загалом заробив за 2021 рік 5,6 мільйона рублів. А власного авто, житла, земельних ділянок та іншої нерухомості пан Мєтєлєв, згідно офіційних джерел, не має. Перебуває Знаходиться під санкціями Євросоюзу, США та України. А також Австралії, Великобританії, Японії та Нової Зеландії.
В Украіїну мільонер передав підгузки. Вирішив, що другосортним, якими россіяни вважають жителів окупованих територій, і цього вистачить. Щоправда, окупанти якось забули згадати, що забезпечення «канцелярськими товарами» та іншими «памперсами» – це не привід для піару, а щоденні обов'язки влади. Адже саме «владою» називає себе напівграмотна орда, яка вже майже рік окупувала і грабує наш рідний Мелітополь.
І найголовніше: «мирний час» у Мелітополі якраз був, доки на українську землю, як таргани, не налізли «асвабадітєлі» з московських боліт.
До речі, як наш сайт уже писав, до виборів готують не лише «єдину росію» – підтягують і кандидатів із так званої російської «опозиції» – ручних беззубих мишок на кшталт ЛДПР, «Справедливої росії», комуністів... До того ж, гауляйтеру Балицькому активно набирають «помічників», аби колаборанта було легше контролювати.
Імітація бурхливої діяльності, що не зрозуміло?