![В Мелитополе оккупанты разбирают здание детской больницы – все для фронта (фото)](/images/news/2023/02/311910.jpg?1676409590)
Російські загарбники продовжують грабувати місто. Цього разу руки окупантів дотягнулися до будівлі недобудованої дитячої лікарні на вулиці Брів-ла-Гайард.
Вона розташована якраз навпроти військового госпіталю рашистів, під який вони пристосували будівлю колишнього дитячого санаторію. Довгобуд, нагадаємо, рішенням депутатів міської ради був розпроданий між місцевими бізнесменами. Частина будівлі дісталося і родині секретаря міськради Романа Романова. У мирний час будівлю почали розбирати. Бетонні блоки використовувалися, зокрема, при будівництві баз відпочинку в Кирилівці.
А от у окупантів свої цілі. Бетонні блоки вони грузять на КаМАЗи і везуть за місто, використовуючи їх для будівництва укріплювальних споруд на лінії оборони Запорізького фронту. Керуються радянським девізом: Все для перемоги!
Ними вони накривають бліндажі, маскуючи зверху землею. Сподіваємося, під цими краденими плитами рашисти й залишаться.
До слова, вулицею Воїнів інтернаціоналістів мелітопольці відмічають активізацію руху: бензовозів, вантажівок із дерев'яними настилами, що використовують для зберігання БК, бетонними блоками, автобусами, в яких перевозять російських солдатів і гастарбайтерів, задіяних у ритті окопів.