!["Совести нет. Вы предали защитников" - российские военные жалуются на то, что в Мелитополе им мало жертвуют денег (фото)](/images/news/2023/04/313704.jpg?1681065207)
Мешканцям Мелітополя пропаганда любить їздити по вухах довірливих слухачів патріотизмом і єднанням московитів, як головною умовою розквіту "русского міра". Як правило, такі гасла виявляються справжньою брехнею.
Ми вам це доведемо на одному простому прикладі.
2 березня пропагандистський телеграм-канал із дуже пафосною назвою оголосив про збір на дрони для своїх горе-воїяк. Мету окупанти поставили, за нашими мірками, досить скромну - 370 тисяч рублів (близько 185 тисяч гривень). Рашисти пафосно закликали всіх "патріотів" жертвувати «долю малую» на потреби армії. 7 березня оголосили про проміжні результати - вдалося нашкребти «аж» 70 тисяч рублів.
А тепер - трохи арифметики. Збір було оголошено 2 березня. Інформація про зібрані 70 тисяч рублів з'явилася через п'ять днів, 7 березня. Значить, у середньому "патріотичні" росіяни і на армію рф, і на рідних чмобіків, які в Мелітополі мало не на пороховій бочці сидять, чекаючи наступу ЗСУ, "накидали" по 14 тисяч рублів (близько семи тисяч гривень) на день.
![российские военные жалуются на то, что в Мелитополе им мало жертвуют денег 2](/images/news/2023/313704/photo_5273760793839650560_y.jpg)
![российские военные жалуются на то, что в Мелитополе им мало жертвуют денег 3](/images/news/2023/313704/photo_5273760793839650559_y.jpg)
![российские военные жалуются на то, что в Мелитополе им мало жертвуют денег 4](/images/news/2023/313704/photo_5273760793839650561_y.jpg)
Як тут не згадати про справжній патріотизм, український - від початку війни на потреби ЗСУ і постраждалих було пожертвувано без перебільшення десятки мільярдів гривень. Залишимо у спокої легендарні "квести" Сергія Притули, коли десятки мільйонів жертвували буквально за кілька годин; чи дітей, що співали, танцювали - і навіть грали в шашки на вулицях, збираючи гроші на потреби і української армії, і цивільних, і біженців.
... Візьмемо більш "локальний" приклад. Ось, приміром, двоє мелітопольських волонтерів, Олександр Любишко (на фото зправа) та Валерій Газаєв, 30 вересня, одразу після "прильоту" ракети в колону тих, хто виїжджав із Запоріжжя на окуповану територію, відкрили збір коштів для постраждалих. Менш ніж за добу на двох їм вдалося зібрати 1 млн 264 тис. гривень.
Вчіться, окупанти. А ваші мобіки, кадировці та інші "чудо-богатирі" так і будуть лягати пачками в українську землю. Тому що не потрібні вони ні своїй державі, ні своїм командирам, ні навіть своїм співгромадянам. Які нібито всі як один - патріоти і підтримують "спеціальну військову операцію".