![В Мелитополе оккупантов «разводят» на деньги даже матери-одиночки (фото)](/images/news/2023/04/315930.png?1680460669)
У рашистів в окупованому Мелітополі поступово, але невблаганно наростає нова проблема - крім партизанів, диверсантів та інших обстрілів. Уже й ті місцеві жителі, які або "поза політикою", або "і вашим, і нашим", вирішили злегка нагріти руки біля багаття, що догорає, окупантів.
У телеграм-каналах днями якраз виникло обговорення подібної проблеми
- Здрастуйте, чи є якісь служби, які перевіряють одинаків "татусів і матусь", які оформляють допомогу і водночас продовжують проживати спільним життям один з одним?
Здавалося б, обговорювати в цьому розрізі нічого - влаштувати перевірку (тим паче, що місцевих жителів у Мелітополі залишилося - з гулькин ніс, третина від колишнього населення), знайти винних, покарати і позбавити виплат. Роботи на кілька днів - з огляду на те, скільки дармоїдів із-за порєбріка зараз перебувають у Мелітополі.
Проте всі розуміють: ніхто нікого шукати не буде, бо в російському світі тільки хаос і беззаконня гарно влаштовувати вміють, а от порядок наводити - це будьте ласкаві самі.
З огляду на такий стан речей, у коментарях розгорілася палка дискусія, яка дуже швидко переросла в образи.
Люди один одному бажали дивитися в дзеркало, звинувачували таких "батьків" ледь не у зраді Батьківщини. Інші ж, навпаки, казали: хай отримують, не такі великі гроші, а на час війни згодяться. Треті казали - заздриш. Четверті - треба, щоб служби працювали і виявляли таких - чому це неможливо, ми описали трохи вище.
Давайте розберемося: на одну дитину до 18 років рашисти обіцяють по чотири тисячі рублів щомісяця. Окремо матерям або батькам, які виховують дитину поодинці, обіцяють ще десять тисяч. Разом виходить непогана підмога.
Пропонуємо мелітопольцям на цьому не зупинятися - знаючи жадібність окупантів до грошей. Якщо дати на лапу кому треба, то можна "записатися" і інвалідом (плюс 10 тисяч рублів щомісяця), і тим, хто доглядає за інвалідом (ще три тисячі "дерев'яних" щомісяця). А можна і тим, і іншим одночасно. Також можна сфабрикувати статус "опікуна" власній дитині, і отримувати не 10, а 15 тисяч рублів.
Завагітніти "понарошку" не вийде, але якщо, знову ж таки, злегка поділитися з ким треба, можна одноразово отримати ще десять тисяч рублів.
Проблема полягає в тому, що навіть власникам "курячого аусвайса" - чи то пак паспорта рф - окупанти затримують виплати пенсій і стипендій. А дуже скоро "обріжуть" і всі інші виплати - перед втечею з Мелітополя рашисти ж про свій карман будут опікуватися.
Наостанок - одна прописна істина: правила диктують еліти, які перебувають при владі. Народ, дивлячись на нинішню "еліту" Мелітополя, всіх цих балицьких-данильченко-рогових та інших московітів і місцевих зрадників, чинить так само.
За час окупації рашисти проявили себе вбивцями, мародерами, хабарниками, брехунами і свавільниками. І нема чого дивуватися тому, що і частина мелітопольців, які залишилися в окупації, чинить відповідно.