![Гауляйтеры Мелитопольского района посылают пенсионеров в очередь и обещают устроить бунт (фото)](/images/news/2023/04/316027.jpg?1680536347)
У Мелітополі та Мелітопольському районі, схоже, пенсіонери, які оформили роспаспорти заради переоформлення російської пенсії, доводять місцевих гауляйтерів до білого коління.
Так званий голова Мелітопольської військово-цивільної адміністрації Андрій Сигута спочатку подався було в консультанти, але пенсіонери допомогу не оцінили і накинулися з критикою.
За підсумком виступу цього нудного "оратора" стало зрозуміло лише одне: особливого бажання займатися проблемами якихось пенсій у Сігути немає.
- На сьогодні ми перебуваємо на етапі реформування пенсійної системи, яка працює до 2028 року. І в якій пенсійний вік жінок - це 60 років за умови 20-річного робочого стажу, і для чоловіків - 65 років за умови 25-річного робочого стажу, - віщав гауляйтер Мелітопольщини.
Далі Сигута, пославшись на "перехідний період", у якому перебувають "нові регіони", сказав:
- Є багато категорій громадян, яким змінюється вік виходу на пенсію. Це і військові, і держслужбовці, і люди, які працюють в умовах крайньої Півночі або прирівняних регіонів - загалом складна система.
У коментарях гауляйтер Мелітопольського району повідомив, що, мовляв, залишив посилання на якийсь "калькулятор" - на сайті, який надає юридичні послуги. Причому сайт чомусь виявився приватним.
- Що стосується всіх інших запитань щодо отримання пенсій: ми їх збиратимемо і скомпілюємо окремий пост. Тому що питань у пенсіонерів дуже багато.
Питань до Сігути насипалося і справді багато. Запитували і про військові пенсії, і про дострокову пенсію для освітян, і про виплати колишнім співробітникам МВС... Найчастіше "дописувачі" не приховували свого роздратування.
- Звернувся чоловік за призначенням пенсії (йому цього року виповнилося 61,5 років, СТАЖ 45 РОКІВ), йому відмовили. Сказали, що нас інформували неправильно і що в 2023 РОЦІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ вік виходу на пенсію 63 роки. Кому вірити?
- А що робити, якщо чоловікові у 2023 році виповнилося 60 років, стажу 35 років, не працює - піти повіситься??? Благодійники!!!
- А що робити людям 50-55 років: залишилися без роботи, до пенсії довго. Що нам робити і як жити, у центрі зайнятості теж нічого немає, просто жах, висимо у дітей на шиї!
Запитували навіть - а чого це на російському сайті, рекомендованому Сігутою, українською пишуть? На що дали геніальну відповідь: "Оскільки цей сайт неофіційний, він відстежує ваше місце розташування, відповідно до цього і визначає мову, тому що не всі ще перереєстрували нашу територію як російську".
За підсумком, усі ці турботи простих смертних так дістали Андрія Сігуту, що він відбоярився черговою відмазкою: мовляв, я тут вам не дім порад, за розгорнутою інформацією звертайтеся до Пенсійного фонду.
Ще одна гауляйтерка - Катерина Уманець вирішила проблему обернути на свою користь і в стилі покійного лідера партії, яку їй довірили очолити на місцевому рівні, - В. Жириновського, почала критикувати місцеву верхівку на чолі з так званим т.в.о. губернатора Є. Балицьким:
- Наразі в Мелітополі працює лише одне відділення Пенсійного фонду. Літнім людям доводиться стояти у величезних чергах... Також варто враховувати складну військову обстановку: великі скупчення людей наражаються на особливу небезпеку ракетного обстрілу.
Крім неймовірно революційного за теперішніх для колаборантів часів тексту, картинки Катюха розмістила також відповідні: видно, що офіс, біля якого, зібралися натовпи, прикрашений гербом Мелітополя на тлі кольорів державного прапора України.
Мабуть, "дєрябнув" для хоробрості - Уманець продовжила нарікати окупантам за те, які вони нікчеми:
- Дочекавшись своєї черги до фахівця, втомлені і слабкі здоров'ям люди, зустрічаються з хамством і грубістю... У вас високі шанси зіткнутися з роздратуванням працівників. Народна партія ЛДПР не може закривати очі на таке ставлення до наших співгромадян, - рекламувала свою партію Уманець.
Як говорилося в знаменитому фільмі "Формула кохання": "Значит - бунт?! Меня предупреждали, что пребывание в России действует разлагающе на некрепкие умы".