![В СБУ возбудили уголовное дело против предателей-извращенцев из Кирилловки (фото)](/images/news/2023/04/316194.png?1680717804)
Яких тільки колобків не викочують на берег Мелітопольщини каламутні хвилі русского міра. І всіх цих зрадників шукають патріоти, шукають партизани. І СБУ теж не дрімає, виявляє потихеньку.
Ось якраз від Служби безпеки України є чергова порція колаборантів - цього разу, з курортної Кирилівки.
Олександр Вікторович Сьомов, 56 років. У минулому - депутат Кирилівської сільради. З приходом мишобратів радісно завиляв хвостом - і був удостоєний від них високої, але фейкової посади "голови Атманайської сільської ради". Відомий тим, що любить випити. Одним словом, одного поля ягоди зі своєю колишньою начальницею Катериною Уманець. Одного разу за цією справою його застала в сільраді з підлеглими сама гауляйтерка. А оскільки пиятики може дозволити собі тільки начальниця, Уманець влаштувала рознос Семенову. Той затаїв образу і, щойно трапилася нагода, настрочив донос до Москви на "владичицю морську".
Ольга Сергіївна Бех. 40 років. У владі не була - але, мабуть, дуже хотілося. А оскільки прихильницею "вузького світу" була і окупація нагодилася - раділа як могла. На шахті вугільній дівчинку примітили - і покликали з собою, завідувати селом Охрімівка, яке до вторгнення "перебувало" в Кирилівській ОТГ.
Сергій Іванович Католик. 64 роки. Найдосвідченіший учасник банди. Незважаючи на те, що дожив до сивини, розумом так і не обзавівся. Уже давно був явним прихильником розсії-матінки. За ретельне вилизування рашистам чобіт і не тільки, був призначений покомандувати селом Лиманське Кирилівської ОТГ. Крім цього, у ввіреному селі забезпечив організацію і проведення незаконного референдуму. Католик так старався догодити своїй начальниці Уманець, що навіть вступив у партію ЛДПР, місцевий осередок якої очолює "шефиня".
Наталія Володимирівна Луценко. 52 роки. Теж начебто не піонерка, але, як і Католик, у святенника гратися не стала - і продалася "визволителям" із потрохами. Ті, бажаючи перевірити щирість намірів колобка, доручили їй очолити виборчу комісію в уже згаданому селі Охрімівка. Комсомол відповів: "Є!" - і вирушив порушувати закони України. Причому, добровільно і з піснею.
Анна Володимирівна Жмурко. 45 років. Мабуть, особливо наближена до гауляйтерки Кирилівки дама. Оскільки їй було доручено провести фейковий референдум на вотчині "отаманші-бандерші" - безпосередньо в курортному селищі. Що Ганна Володимирівна і зробила - в найкоротші терміни і з відмінною якістю.
Усім підозрюваним загрожує від п'яти до десяти років позбавлення волі.
Згадана останньою панянка, до речі, любить пригоди. Які не тільки зі зрадою Батьківщини пов'язані. Як стверджують злі, але обізнані язики, на зорі свого сімейного життя любила вона з чоловіком пограти в тимчасову, але інтимну "зміну складів". На кого конкретно вона тимчасово змінювала свого чоловіка, історія замовчує.
Сподіваємося, до цієї пікантної історії сільского свінгерства Катюха Уманець та її кавалер непричетні. Тому що, з огляду на антропометричні дані та наукові дослідження Ломброзо, це занадто навіть для відбитих на всю голову представників російського світу.
...Мужиків, отже, Ганна Володимирівна змінювала. І чорт би з нею - але після мужиків цій дамі спало на думку точно так само і з Батьківщиною вчинити. Поміняти тимчасово на іншу - а після приходу ЗСУ сказати: "Мовляв, не винна я, русскій мір сам прийшов! На лижах!"
Не прокатить - доведеться вам усім, громадяни, відповідати - як казав Гліб Жеглов, за всією суворістю закону. За зраду Батьківщині - а з чоловіками-дружинами вашими самі розбирайтеся!
Листування між жіночими і чоловічими колоніями суворого режиму в Україні не заборонено.