![Готов к труду и обороне - рашисты официально лишили перспектив мелитопольских спортсменов](/images/news/2023/04/316518.jpg?1681047128)
Убогі окупанти не згодні гнити у своєму російському мирку самі, їм потрібно більше жертв. На порядку денному - мелітопольські спортсмени...
Псевдо-губернатор Є.Балицький поділився в мережі черговим "шедевром". За його словами, окуповані території інтегрують у російську систему спорту. Звучить, як смертний вирок...
Є.Балицький спробував підсолодити гірку пігулку всіма видами державної допомоги, яку, нібито, отримуватимуть тренери, спортсмени та судді. І це ще не все - спортсмени, які перейшли до табору ворога, зможуть, увага, отримувати не тільки виплати, а й навіть (!!!) розряди і звання, брати участь у змаганнях.
Про які змагання йдеться, всім зрозуміло. Межа російських спортсменів, навіть найіменитіших, - своє болото, кілька дружніх країн, ну, і може, якась Африка додасться. І то не факт.
Стартувати доведеться з "бананових" республік, і ось уже горизонт повної ізоляції не за горами.
Це зовсім недавно яскраво продемонстрували боксери, яких зібрали на жалюгідну подобу змагань у Кирилівці.
Тим часом, Є.Балицький не зупиняється в затії осягнути неосяжне. Повідомляється, що громадянам, які складуть норми ГТО та отримають відзнаки "готовий до праці та оборони" загрожують додаткові бали під час вступу до вишів.
Коротше кажучи, мелітопольські спортсмени, які прославляли раніше рідне місто на найкращих європейських і світових змаганнях найвищого рівня, тепер повинні трудитися і оборонятися в межах боліт, а не ось це все...