![Мелитопольские коллаборанты могут спасти свои жизни - куда обращаться](/images/news/2023/04/316520.jpg?1681052748)
У Мелітополі на ключові керівні посади активно призначають росіян. Певно, самої лише лояльності місцевих колаборантів та їхнього бажання прислужувати ворогу виявилося замало.
Розумні та компетентні люди здебільшого виїхали з міста, тож у рашистів на окупованих територіях є проблеми з фахівцями середньої ланки.
Окупанти продовжують шукати працівників серед місцевих, даючи оголошення в усіх своїх ЗМІ. Однак обирати нема з кого і рашисти змушені застосовувати значно важчий та ресурсно дорогий процес "відряджень" на ТОТ працівників з РФ.
Місцеві гауляйтери вже відчувають наростання напруги і для того, щоб і ті колаборанти, які вже працюють на росіян, не втекли, у них вилучають закордонні паспорти. Зокрема, таку практику почали застосовувати щодо мелітопольських зрадників.
Центр національного спротиву закликає місцевих колабораціоністів подумати про своє майбутнє і піти на співпрацю з українськими силами оборони.
Інакше, коли ви перестаєте бути потрібними для росіян, шанси на виживання значно зменшуються.