![В Мелитополе оккупанты запугивают пользователей ВПН "всевидящим оком" (фото, видео)](/images/news/2023/04/316588.jpg?1681120590)
У Мелітополі після активізації сил опору місцеві жителі стали ще більше довіряти об'єктивній інформації українським ЗМІ.
Кожен намагається знайти можливість через систему ВПН моніторити українську стрічку новин на сайтах, у ТГ-каналах, соціальних мережах. І окупанти придумали новий метод залякування мелітопольців. На блок-постах при перевірці телефонів, рашисти самі видаляють з телефону проукраїнські ТГ-канали. А у своїх пропагандистських ЗМІ запустили відеоролик, у якому намагаються переконати всіх у тому, що ті, хто користується системою ВПН, автоматично світить свої дані: аж до ПІБ, дати народження, адреси проживання.
- Пропаганда рфії побудована на страху. Якщо вони бачать, що хтось не бажає задовольнятися одними їхніми нормативами, а хоче знайти об'єктивне джерело інформації, одразу вмикають страшилки. Можуть сказати, що ВПН і хвороби передає, але українці вже звикли до цих прийомів рашистів, - прокоментував телеканалу 1+1 Мелітопольський міський голова Іван Федоров.
87845" data-width="100%">
Мер також зазначив, що в тих громадах, де керівники сколлаборували або не виїхали з окупації, призначають керівників військових адміністрацій, щоб уже почати готувати план деокупації захоплених територій Запорізької області. Мелітополь уже давно почав готувати такий план. Ба більше, Іван Федоров набирає команду однодумців, готових відновлювати місто.
До речі, згідно з підсумковими даними опитування, яке Іван Федоров проводить у своєму ТГ-каналі, майже 70 відсотків тих, хто виїхав із міста, готові повернутися в Мелітополь після його звільнення.