![Рашисты в Мелитополе устроили пиар на дворниках (фото)](/images/news/2023/04/316596.jpg?1681124118)
Навіть гідна праця в інтерпретації убогих виглядає безглуздо. Рашисти похвалилися десантом двірників біля будівлі віджатого АТБ на пр. Б. Хмельницького.
Двірники, які вимітають вулиці, - це, звичайно, досягнення для росіян. У Мелітополі вулиці мели щодня. Тому фотографія з рашистського Телеграм-каналу, якщо вже й може когось здивувати, то хіба що жителів боліт.
Ще більш цікавий текст накидали явно не місцеві пропагандисти. Пишуть, що після цієї шедевральної і до болю оригінальної фотографії, "хохлам буде складніше писати нісенітницю про те, що ніхто у нас нічого не робить".
Ну, що тут сказати? "У вас" не роблять, а "у нас" робили завжди, і набагато краще ніж "при вас".
Чи варто розповідати убогим про чистоту Мелітополя? Напевно, це як метати бісер перед свинями...
Зате всі ми пам'ятаємо, в яке звалище занурили Мелітополь окупанти. Безликі вулиці, ганчірки і плакати радянського зразка на кожному кроці, гори сміття, стихійна торгівля і сірість буття.
На дворі весна. Але ні ласкаві промені сонця, ні квітучі сади і перша зелень, ні навіть десант двірників, на жаль, не в змозі повернути Мелітополю колишній сяючий вигляд вільного і чистого міста.
Зараз у Мелітополі аж надто багато бруду. І явно не того, з яким можуть впоратися двірники...