![На изгнанную главу Кирилловки строчат кляузы из-за Ундины (фото)](/images/news/2023/04/316599.jpeg?1681128178)
Не встигло ще офісне крісло охолонути від фігури морської володарки Уманець, а колишні підлеглі вже клепають на неї скарги.
Причина поки що тільки в статуї, але лиха біда - початок... Якась Ольга, яка під час перебування управління Уманець "сільським поселенням", працювала з нею, і, за словами місцевих жителів, відпочивала, тепер змінила риторику і ставлення до розвінчаної імператриці всієї Кирилівки.
У своєму зверненні дама встигла і кляузу на колишню шефиню сфабрикувати, і до нового керівництва підступитися, і заодно зобразити бурхливу діяльність. Загалом війна жаб проти гадюк у самому розпалі... Вона пише, що не раз нагадувала Уманець про пам'ятник Ундіні, яку перед війною законна влада Кирилівки вирішила замінити на нову і змінити місце її дислокації. Але не встигли з об'єктивних причин...
Рашисти вирішили відновити стару Ундіну, і ніби як навіть почистили. Але, мабуть, Уманець не надто занурилася в проблему русалки, і, судячи з тексту кляузи, обмежилася лише розпорядженням про огляд пам'ятника й обґрунтування в роботах.
Зі слів "небайдужої" скаржниці, роботи щодо пам'ятника застопорилися минулого вересня. Тепер, прикриваючись, нібито бажанням усіх місцевих жителів, пані просить нове керівництво про відновлення пам'ятника.
Невідомо, чи є діло новому керівнику до старої Ундіни, як і до примітивної кляузниці. А от те, що доля русалки - це найменше, що турбує мешканців колись курортного селища - сумнівів немає. Але за жалюгідними монологами зрадників спостерігати цікаво. Загалом, турбуватися не дуже, потрібно дати час, і ці рептилії самі з'їдять одна одну...
Нагадаємо, харківського скульптора, який створив новий фонтан у Кирилівці, звинуватили в плагіаті. Ідея автора зовсім не унікальна і скопійована з роботи польської скульпторки Малгожати Ходаковської.