![В Мелитополе коллаборанты объявили своим главным врагом «ждунов» Украины (видео)](/images/news/2023/04/316627.jpg?1681155907)
У Мелітополі у колаборантів після кожного "прильоту" і підриву зрадника з окупаційної влади починається паніка. Свою злість вони зганяють на тих, хто чекає звільнення міста.
Мелітопольських патріотів любителі "русского мира" називають "ждунами" і за допомогою своїх пропагандистів цькують таких людей. У телеграм-каналах публікують фото патріотів із закликом до окупантів вжити до них відповідних заходів. Кажучи простіше, доносять у комендатуру, щоб людей прийняли "на підвал". Другий метод пропаганди - інформаційні вкидання подібного роду:
- Головний ворог Запорізької області - ждун. Вони тікають, оформляють документи, отримують виплати і гуманітарку з двох сторін. Не робіть цього, половина ждунів поїде до дітей у Європу і на Західну Україну. Нехай їдуть швидше, на двох стільцях довго не всидиш!"
Зверніть увагу, виявляється, головний ворог у Мелітополі не російський фашист, який захопив місто, а ті, хто хоче, як і раніше, жити в мирному українському Мелітополі.
Панічні настрої вже сіють і доморощені блогери, які працюють на Ютуб аудиторію. Один із них, який вихваляє росію і віщає про "мирне життя" в Мелітополі, останнім часом помітно зажурився.
- Новин ніяких немає, якщо не брати до уваги трьох прильотів, - почав своє чергове пропаганда-шоу, колаборант. Після чого почав розмірковувати про те, що його оточують "ждуни".
- Ось так люди живуть і чогось чекають. Не хочуть вони отримувати паспорти і навіть 10000 рублів не отримують. Хоча їм під 70 років. Один мій знайомий живе на українську пенсію. 3800 гривень йому платять - підвищили. Ще один електриком числиться - отримує пенсію і зарплату. Теж чекає, - скаржиться рашист дорогою до Мелітополя.
Але, ще більше зажурився любитель "вузького світу", коли в'їхав у Мелітополь і отримав трагічну для нього новину про підрив гауляйтера Максима Зубарєва.
І тут почалася стара пісня:
- Ось, не встиг я заїхати в Мелітополь, а мені вже дзвонять, що о 8 ранку підірвали автомобіль. Щось зачастила невезуха. Неприємно все це, звичайно. Тільки життя так налагоджуватися почало, більш-менш спокійно було, а зараз ось зачастило, - зажурився блогер, неодмінно додавши наприкінці відео, заїжджену мантру: "паніки немає" і "в Мелітополі новий мирний день".
87905" data-width="100%">
Однак у відповідь на таку брехню вже навіть зрадники стали писати злісні коментарі:
- Так і тут уже неспокійно... якось не дуже мирне місто....кожного дня то вибухи, то підриви... Ходимо, як по мінному полю. Ось і Зубарєв, треба ж, у центрі міста... Як жити спокійно??? Чого чекати? Тут уже думаєш, куди евакуюватися з дітьми. Спокійного життя як видно не буде...."
До слова, такі самі настрої і в селах Мелітопольського району. Але там, окрім вибухів, колаборантів турбують і кадрова ротація. Так званий т.в.о. губернатора Є. Балицький, який керує захопленою частиною області з Москви, різко почав міняти гауляйтерів на місцях. Як з'ясувалося, ще до підриву колишнього керівника Якимівської військово-цивільної адміністрації Максима Зубарєва вже понизили на посаді до заступника, призначивши на його місце чиновницю з Криму Юлію Губанову.
Аналогічна ситуація і в Приазовському. Там місцевого гауляйтера Тараса Шевченка замінили на гастролера з рфії - Диковченка Олексія Сергійовича.
Кажуть, така сама доля чекає й на інших місцевих керівників-зрадників. Росія ж "своїх не кидає".