![Черешеньки з медом: «давайте гривні, таваріщі!», двірник – тварина червонокнижна, погруддя Власова і портрет Бандери](/images/news/2023/04/316718.jpg?1681232264)
Добривечір вам у вулик, любі бджілки! Бажаємо всім вам, аби не було гучно, нашим славним воякам – валити орків влучно. А расєйській солдатні – плисти мертвим на спині! У телеграм-етері Черешеньки з медом: новини, від яких солодшає на серці.
Продавчині Мелітополя відмовляються приймати від покупців расєйські п’ятірки і червінчики. А тих дрібних «дерев’яних» навезли до Мелітополя, як пряників на ярмарок. І зарплатню тим, кому пощастить, платять виключно цим паперовим мотлохом. І куда його дівать? Їсти? Одночасно місцеві торгаші активно купують гривні – з якого це дива, ніхто не відає?
Отож продавчині Мелітополя немов натякають: «До дупи дерев’яні! Давайте гривні, таваріщі!
Думали-думали болотні пацючки, якби їм ще попіаритись перед виборами. І додумались до двірників. Так-так, у помийних роликах пропагандистів почали фігурувати люди, які метуть у Мелітополі вулиці. Наче це така дивина – чисті вулиці. Хоча від дикунів, які у житті пралки і ванної кімнати не бачили, іншого чекати не доводиться.
То у расєйской глубінкє двірник тварина червонокнижна, а чисті вулиці – прикмета приїзду начальства. А в Україні – то само собою зрозуміла річ.
У Мелітополі продовжуть ловить шпійонів. При цьому верзуть казочки, що й віслюк не повірить. Ось кого знову піймало бдітєльноє ефесбе. 22-річного раніше засудженого мешканця московії, який вступив у легіон «Свобода Россіі» і приїхав до Мелітополя, аби за тисячу гривень здавати українській розвідці місця розташування соціальних установ. Які й так відомі кожному мелітопольцю. Бракує погруддя Власова і портрета Бандери для повноти картини!
Ну яке притомне створіння у таку єрунду повірить? Хіба блаженні любителі русского міра!
На цьому цьом-цьоми! Бережіть себе, допомагайте один одному, донатьте на ЗСУ. Все буде Україна! Пишіть черешенькам: [email protected].