![В Мелитопольской больнице вскрыли целое «гнездо» предателей (фото)](/images/news/2023/04/316780.png?1681302285)
У Мелітопольському психіатричному диспансері патріоти виявили цілий "розсадник" зрадників України.
Серед яких чимало "ідейних" прихильників окупантів, яких не збентежили ні війна, ні звірства, які творять рашисти.
Про чергових зрадників повідомляє проект "Суки Мелітополя".
Дама на знімку - це 57-річна Ірина Шокарєва. До війни працювала в диспансері на посаді інженера з охорони праці. У перших рядах бігла за паспортом рф. Після окупації активно хвалить і русскій мір, і другу армію вигаданого світу.
Однак грошима від ненависної України "інженер" не гребує. Є інформація, що Ірина Шокарєва вже звільнилась з медзакалду після того, як окупанти забажали, щоб вона відріклась від громадянства України.
Крім Шокарєвої, є ще кілька колаборантів. У деяких зрада - це справа сімейна.
Ганна Василівна Гараєва. Працювала старшою медсестрою. Брала активну участь у захопленні диспансеру окупантами. Зрозуміло, отримала громадянство московії. Відзначено її активну "громадянську" діяльність під час проведення фейкового референдуму. Крім цього, примушувала працювати на росію колег і складала списки медперсоналу з проукраїнською позицією.
Леонід Олексійович Лозицький. Працював завідувачем поліклінічного відділення. Пишуть, що він - ідейний поціновувач русского мира. Дружина також співпрацює з окупантами, вона - вчитель початкових класів школи №4 Мелітополя. Синок у питанні зради пішов по стопах батьків - і влаштувався до "визволителів" працювати поліцаєм.
Як нам уже відомо, у поліцію окупантів ідуть здебільшого маніяки, які не відбулися в мирному житті. Не виключено, що й цей таких самих моральних кондицій.
Ольга Василівна Федорець, бухгалтерка диспансеру. Активно підтримує рашистів. Її син Андрій Федорець окупаційною владою також не скривджений - спочатку служив у ряджених козаках, а потім пішов на підвищення - йому дісталася посада відеооператора в так званій ВЦА Запорізької області, якою заправляє гауляйтер Є.Балицький. Ні дати ні взяти Ріфеншталь на мінімалках!
Також до списку "буйних" любителів сучасного фашизму зарахували економіста диспансеру Людмилу Борисівну Сазонову, адміністраторку Оксану Анатоліївну Воробйову, касирку Ірину Олегівну Орлову, медстатистку Олену Анатоліївну Арбаєву та просто "працівника диспансеру" Раїсу Дмитрівну Назаренко.
Хтось із перерахованих у міру своїх скромних сил наближав війну. Хтось уже після окупації зметикував, що на цьому можна непогано заробити. Мотиви неважливі - важливий результат.
А він після деокупації Мелітополя буде для всіх колаборантів невтішним. Це якщо, відступаючи, росіяни самі не захочуть зачистити особливо активних місцевих персонажів. Які занадто багато знали.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".