![Экс-правоохранитель организовал российскую агентурную сеть в Запорожской области](/images/news/2023/04/316786.jpeg?1681307204)
Чоловік організував агентурну мережу в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Миколаївській та Одеській областях.
Колишній співробітник МВС України служив у полку міліції особливого призначення "Беркут".
У 2014 році, коли росія окупувала Крим, він зрадив присягу і перейшов на бік ворога. Став членом одного з незаконних збройних формувань. Про це повідомляє ГПУ.
Після повномасштабного російського вторгнення в Україну чоловік організував агентурну мережу в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Миколаївській та Одеській областях.
Її мета - збір інформації розвідувального характеру з метою антиукраїнської підривної діяльності.
До цієї мережі підозрюваний залучив низку мешканців регіонів, де проходять бойові дії. Агенти надавали відомості про місця зосередження військової техніки та особового складу ЗСУ.
Цю інформацію надалі передавали представникам спецслужб і збройних сил РФ для наведення артилерійських, ракетних ударів та іншого вогневого ураження українських позицій.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ у Вінницькій області.
Нагадаємо, на підтримку української армії запоріжці перерахували 161 мільйон гривень.