![В Мелитополе показали народное вуду - ведьма взялась за одиозную коллаборантку (видео)](/images/news/2023/04/316844.jpg?1681374838)
Терпінню прийшов кінець. Мелітопольці більше не хочуть бачити колаборантів не те, що в місті, а навіть на землі...
Відьма навела порчу на стару в усіх сенсах гауляйтершу Г.Данильченко. Для ритуалу використано ляльку з обличчям псевдомерші та кров, у яку відьма занурила Г.Данильченко під час ритуалу. Повідомляється, що такий самий ритуал трохи раніше було проведено над ексморською володаркою Катериною Уманець.
До слова, божевільну колаборантку незабаром звільнили з посади голови Кирилівського сільського поселення. Тепер Катерина буквально спустилася з гребеня хвилі на грішну землю і за старовинною російською традицією садить берези в Кирилівці в компанії таких же божевільних.
Але мета українських відьом, які, до речі, у війні проти ворога утворили своє власне ЗСУ (відьмацькі сили України) - не просто зіпсувати життя зрадникам, а домогтися їхньої ліквідації в будь-який спосіб. Залишилося просто трохи почекати...
87999" data-width="100%">