![Не пшеницей единой - рашисты тоннами возят овощи из оккупированного Мелитополя](/images/news/2023/04/316847.jpeg?1681375368)
Перед смертю не надихаєшся, але рашисти вирішили хоч наїстися досхочу. Коренеплоди і тепличні овочі вивозять з Мелітополя і Херсона в неймовірних обсягах.
Про це повідомила заступник міністра промислової політики Криму Ірина Мезавцова. За її словами, до тисячі тонн українських овочів і фруктів уже в травні буде щотижня надходити на ринки і магазини Криму. Наразі поставки "скромніші", лише 500-700 тонн сільгосппродукції на тиждень...
Поки що рашистам доводиться задовольнятися лише торішніми коренеплодами і тепличними овочами. Надалі окупанти планують не тільки наростити обсяги, а й торгувати українськими овочами та фруктами у своїх мережевих супермаркетах. Нагадаємо, наполеонівські плани на мелітопольські черешні також побудував фейковий голова Мелітопольської районної ВЦА Андрій Сигута.
Цей колаборант пообіцяв нагодувати нашою черешнею всю росію. Не відірвати окупантів і від української пшениці. Псевдо-губернатор Є.Балицький уже встиг порахувати, скільки вивезе з Мелітополя зерна. Цифри вражають уяву - у планах Є.Балицького вивезти 2 млн. тонн зернових. Що ж, здоровий апетит не здорових людей цілком зрозумілий, аби рот не порвався...