Парочка колаборантів з Мелітопольського району вельми непогано влаштувалася - пособничаючи ворогові, вони продовжують отримувати гроші від України.
Черговими зрадниками, яких патріоти прославили в соцмережах, стали Юлія Сивачевська та її співмешканець Сергій Рудоченко з села Велика Тернівка.
Ще на початку повномасштабної війни пристосуванці продавали вдома цигарки, медикаменти та інший товар, який возили із Запоріжжя, займалися переведенням у готівку банківських карт. Після того, як військові рф обстріляли гуманітарну колону в Запоріжжі 30 вересня і виїзд на окуповану частину області був тимчасово закритий, колаборанти на деякий час залишилися в підконтрольному Україні місті й оформили виплати ВПО.
Відтоді зрадники незаконно отримують щомісячну фінансову допомогу, перебуваючи на захопленій військами рф території. Парочка отримала російські паспорти, оформила на автомобілі рашистські номерні знаки, нещодавно їздила в Ростов на закупівлю.
За словами місцевих жителів, російські військові - часті гості у цієї парочки. Як з'ясувалося пізніше, Юлія та Сергій здають рашистам людей із проукраїнською позицією.
Раніше ми повідомляли про подружжя зрадників із Мелітопольського району, які погрожують тим, хто чекає на ЗСУ.