![В Мелитополе вывели на чистую воду очередных предателей «паспортизаторов» (фото)](/images/news/2023/04/316870.jpg?1681391097)
У Мелітополі з'явилися дані про чергових зрадників. Звичайні співробітники меблевого підприємства після приходу окупантів радикально змінили вид діяльності, вирішивши податися в паспортний стіл.
Про виявлених колаборантів Мелітопольщини постійно повідомляє телеграм-канал "Суки Мелітополя".
42-річна Інна Радіна та 33-річна Анна Сергєєва до вторгнення працювали на місцевому підприємстві "Меблі Нова". Одразу ж після окупації Мелітополя працевлаштувалися у створений рашистами паспортний стіл.
Крім виконання прямих "службових" обов'язків, дамочки активно агітували своїх земляків обзаводитися паспортами рф. І не тільки агітували - а й погрожували особливо впертим.
- Ст.111-1 визначає їхню відповідальність, за скоєний злочин їм загрожує до десяти років позбавлення волі.
До речі, очолив фейкову міграційну службу Запорізької області екс-заступник начальника Мелітопольського міськвідділу управління державної міграційної служби України Олександр Ликов.
Останнім часом інформація про зрадників стала з'являтися частіше. Раніше виявили гніздо педагогів, які погодилися вчити дітей за програмою рф. На день птахів вони навчали учнів молодших класів приказок на кшталт "хохол дурніший за ворону, але хитріший за чорта".
Усі вищевказані особини після деокупації, звичайно ж, постануть перед судом. Але законного вироку любителі русского мира можуть і не дочекатися.
Хочеться додати кілька слів на тему паспортів. Активну їх видачу гауляйтер Запорізької області Є.Балицький анонсував давно. Для досягнення результату окупанти задіяли всі сили. Це за іншими "напрямками" турботи про населення на кшталт доступного інтернету чи "багатофункціонального центру", панувала повна плутанина.
Не сказати, щоб у питаннях паспортизації Мелітополя окупанти досягли успіху. Рашисти і погрожували проблемами з кар'єрою, і пенсіонерів лякали, що пенсії платити не будуть, і фейками про відбирання житла лякали, і перепустку, щоб окупованою частиною області на авто їздити, без паспорта рф не видавали, і з маршруток висаджували, й автобусами примусово до пунктів видачі паспортів звозили - мелітопольці хитрують, але такої честі здебільшого уникають.
Крім того, деякі винахідливі мелітопольці паспорти просто "втрачають". Штраф за таке порушення невеликий, зате після всю "процедуру" потрібно починати заново.
Трохи пізніше паспортна епопея вийшла на новий рівень. Громадян без паспорта рф зібралися оголосити іноземцями. Пізніше, бачачи, що і це не діє, мелітопольцям стали погрожувати смертю, якщо вони не отримають курячий аусвайс. А заразом і відмовляти в допомозі онкохворим, яких із Мелітополя до Криму направляють. Також окупанти готуються виселяти тих, хто відмовляється брати паспорт рф.
А як же? Гауляйтеру Є.Балицькому поставлено завдання - до вересня "обілетити" 80% жителів Запорізької області. Однак це завдання нездійсненне навіть з точки зору елементарної математики.