![В Мелитополе предателей дружным стадом загоняют в «единую россию» (фото, видео)](/images/news/2023/04/316886.jpg?1681411503)
У Мелітополі, який, на думку окупантів, є столицею Запорізької області, відбулося збіговисько зрадників усіх мастей, а також їхніх духовних наставників із бєлокаменной. Тобто, відбулися загальні збори головної партії московії "єдіная россія".
Пройшли вони, треба сказати, під знаком тотальної нудьги і зневіри - як у застійні часи за пізнього Брежнєва. На фото можна чітко побачити ступінь зацікавленості присутніх. Та й про який інтерес може йти мова, якщо всі "ходи" були надіслані партійним керівництвом зверху.
На загальних зборах мешканців нашого будинку... пардон, мелітопольського осередку "єдиної росії" офіційно створили місцеве відділення партії. А також обрали секретаря - ним став Сергій Золотарьов.
- Тепер мелітопольський осередок партії "єдіная россія" може повноцінно розпочинати свою роботу - допомагати людям, активно розв'язувати проблемні міські питання, допомагати і контролювати реалізацію соціально-економічних проєктів, - писали телеграм-канали рашистів.
Наче до цього проблемами простих громадян займатися було суворо заборонено.
На збіговиську був помічений практично весь "цвіт" зрадників Мелітополя. І всі як один або бажали, або вже були членами «єдросів».
Наприклад, Сергій Золотарьов, обраний на потішному голосуванні секретарем зазначеної, прости Господи, "партії". Такий вибір невипадковий: саме Золотарьову приписують левову частку впливу в тимчасово окупованому Мелітополі. А гауляйтерку Медового міста Г. Данильченко взагалі не вважають скільки-небудь значущою фігурою.
Контролював усе це дійство "смотрящий" із московії - перший заступник гауляйтера Є.Балицького Сергій Толмачов.
Крім цього, до лав "єдросів" затесалася королева пігулок, аптечна махінаторка і знатна колаборантка Наталя Доломан та її чоловік, барига-залізячник Роман.
Не обійшлося і без начальника фейкового департаменту капбудівництва і ЖКГ Олексія Тегібмаєва. Про його злодійські подвиги також ходить чимало чуток і легенд.
Є ще й Андрій Хрущ, який до війни обіймав у Мелітополі посаду заступника начальника департаменту капітального будівництва та ЖКГ. А нині працює директором КП "Житломасив", попутно віджавши одразу дві керуючі компанії - "Шахтарську" і "Акві-Буд".
І Альбіна Демідова, голова Мелітопольського товариства інвалідів, яка отримала за доблесну службу русскому міру посаду начальника відділу трудової міграції, альтернативної служби та створення робочих місць для соціально незахищених громадян.
Фейковий директор мелітопольських "Тепломереж" Костянтин Тюрін, який програв "вибори" секретаря, також перебуває в "єдіной россіі".
А знімав усе це ганебне зрадницьке дійство телеоператор Михайло Гапеєв. Колись Михайло працював на ТРК "МТВ-плюс". І навіть не гребував отримувати грамоти від "бандерівської влади. Але влада змінилася - і товариш оператор бадьоро перефарбувався в кольори російського триколора. Вилитий Вальтер Френц - тільки, природно, значно убогіший.
Цікава деталь: засідала описана строката зрадницька камарилья в ДК Залізничників. А деталь полягає в тому, що цей палац культури було капітально відремонтовано за грантові кошти - ремонт закінчили в грудні 2020 року. І багато хто з тих, хто грів там свої п'яті точки на нічого не значущому збіговиську, критикували "нововведення". Причому, часто огульно і бездоказово.
А тепер, бач, не погребували. На тлі розграбованого вами ж Мелітополя і ненависний ремонт у ДК Версалем здається?
...Спочатку божевільний "інтерес" мелітопольських зрадників усіх мастей до "єдіной россіі" був цілком зрозумілим. Кожна хоч трохи тямуща людина розуміла, що окупація не назавжди. І, коли доведеться тікати разом із другою армією вигаданого світу, краще мати певну посаду в самій "центровій" партії росії.
Однак зараз рашисти стали заганяти в "єдіную россію" всіх підряд. Особливо дістається бюджетникам - від них вимагають вступити до лав найскрєпнішої партії московії під загрозою звільнення. А для "чинів" побільше також маячить перспектива бути відсунутим від мізерного, але все ще регулярно наповнюваного бюджетного корита.
Причин чинити таким безцеремонним чином в окупантів дві. Перша: показати пропаганді, що на "звільнених" територіях обожнюють нову владу і стрункими рядами вливаються до лав любителів "русского міра". А друга: підстрахуватися, вимазавши в крові своїх злочинів усіх найбільш "видатних" зрадників.
Бо потай або навіть явно ненавидіти Україну - це один термін, а от добровільно вступити в партію шахраїв, злодіїв і вбивць - зовсім інший.
Та й грохнути цих "партійних" теж можна під шумок. А потім усе звалити, як зазвичай, на укронацистів - рашистам не звикати.
88119" data-width="100%">