![Даже в военкомат ходить не нужно - рашисты объяснили, что ждёт мелитопольцев с русским паспортом](/images/news/2023/04/316953.jpg?1681474547)
З кожним днем не легше. Убогі окупанти на блакитному оці відкрили мелітопольцям похмурі перспективи майбутнього...
Рашисти в мережі вирішили роз'яснити, що ж насправді означає автоматична постановка на облік. Готові?
Згідно з роз'ясненням окупантів, росіянам, зокрема і свіжоприйнятим у болотне царство, взагалі нічого не потрібно робити, щоб потрапити на фронт. За них усе буде зроблено автоматично:
- Якщо громадянин досяг певного віку, тільки нещодавно отримав громадянство або змінив місце проживання, йому не треба буде йти до військкомату, щоб стати на облік. Це буде зроблено автоматично без очної явки, а інформація з'явиться у користувача в особистому кабінеті на держпослугах, - легко і невимушено поділилися інформацією рашисти.
Нагадаємо, раніше окупанти приголомшили новиною, що від повістки тепер не сховатися навіть у дрімучій тайзі. А якщо людина не помітила віртуальну повістку на держпослугах, покарання за неуважність чекає цілком реальне.
На цьому тлі зовсім не дивно, що псевдо-губернатор Є.Балицький прискорює темпи паспортизації населення всіма мислимими і немислимими способами. Тих, хто не шкодує брати курячий паспорт, лякають депортацією.
Мабуть, гауляйтер буквально п'ятою точкою відчуває, що скоро буде гаряче і всім "капут". Він уже не приховує, що ті, хто отримав аусвайс у Мелітополі, можуть і будуть мобілізовані. А ось свого нащадка, Є.Балицький вирішив поберегти напередодні смутних часів і відправив сина з сім'єю на віддалену роботу в Дубаї.
Цікаво, наскільки стабільно в спекотній країні працює інтернет, і чи виявить Олександр Євгенович Балицький автоматичну повістку в особистому кабінеті держпослуг?..