![Запорожский правоохранитель обустроил схрон с оружием в своем гараже](/images/news/2023/04/316956.jpeg?1681476327)
Працівники ДБР за сприяння ДВБ Нацполіції знайшли у запорізького правоохоронця схрон зі зброєю та вибухівкою. Чоловіка перевіряють на причетність до диверсійно-розвідувальної діяльності.
Правоохоронець тримав свій арсенал у власному гаражі на околиці Запоріжжя. Два автомати Калашникова (АК-74), ручний протитанковий гранатомет (РПГ-26), понад дві тисячі набоїв, 9 гранат, тротилову шашку, детонатори було сховано серед коробок із цукерками та домашнім мотлохом.
Крім того, під час обшуку було знайдено порошкоподібну речовину схожу на наркотичний засіб. Усе вилучене направлено на експертизу.
Правоохоронець уже намагався продати частину арсеналу на "чорному ринку". Один з автоматів було вилучено в автомобілі фігуранта - він саме збирався їхати показувати зброю "покупцеві".
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Наразі слідчі дії тривають. Правоохоронця перевіряють на причетність до диверсійно-розвідувальної діяльності, встановлюють факти розповсюдження та можливі інші місця зберігання зброї, боєприпасів і вибухівки. Також з'ясовується походження арсеналу.
Нагадаємо, у Запоріжжі затримали торговця зброєю.