![В Мелитополе "засветили" сигаретного барона и сотрудника фейкового ГИБДД из бывших полицейских (фото)](/images/news/2023/04/316960.jpg?1681496266)
Ярослав Ігорович Петраков, тепер вже співробітник міськвідділу поліції Мелітополя, пішов на службу до окупантів практично відразу. Встиг відзначитися і в "роботі" з населенням, і в організації транспортної ОТГ.
Петраков працював у Мелітопольському міськвідділі національної поліції. Після окупації Мелітополя пішов працювати у фейковий гибдд. Зрадник неодноразово проводив заняття з окупованим населенням з приводу дотримання ПДР РФ.
- Мелітопольський міськвідділ національної поліції бажає Петракову цієї весни не застудитися. Партизанський привіт краще зустріти без нежиті, більша ймовірність вижити, - бажають поліцаю народні месники.
До слова, цей кадр під час окупації займається не тільки "заняттями з окупованим населенням". Він, будучи "шишкою" у фейковому ДАІ Запорізької області, бере участь у цілком собі банді, яка оббирала перевізників, що залишилися в "живих".
На чолі цієї "організації" був Віктор Феняк - власником фірми з назвою "Віктор Транс".
Його фірма, незважаючи на скарги клієнтів, справно вигравала "транспортні" тендери до війни. З приходом окупантів разом зі своєю дружиною і дочкою Віктор Феняк організував побори для всіх водіїв. На місяць один перевізник повинен був заплатити тисячу гривень.
А Петраков, який доводився зятем Феняку, "начаклував" собі посаду в місцевому фейковому гідбдд.
- Ярослав Петраков їздить містом і змушує всіх таксистів приватників оформлятися на фірму таксі "Віктор Транс", створену тестем. На всіх таксистів, які працюють "від бордюру", виписує штрафи. Одна сім'я зайняла всю транспортну нішу в Мелітополі. До речі, вони дуже переживають, щоб ЗСУ не зайшли і не "віджарили" всю їхню сімейку, - писали наші читачі.
Також додамо сюди ще одного поліцая - Олександра Беккауера. Він живе в Якимівці, на вулиці Щирова. Колишній майор міліції. До окупації очолював охоронну фірму "Витязь-777" в Якимівському районі.
- Нині сигаретний торгаш на ринку. Активний прихильник "русского мира". З перших днів радіє приходу окупантів, оскільки вдало пішов бізнес із Кримом. Разом зі співмешканкою та синами одні з перших отримали паспорти рф, - пише телеграм-канал "Якимівка".
А його молодший брат Сергій спокійнісінько працює начальником відділу освіти Якимівського району. Також цей кадр внесений до бази даних "Миротворця".
У російському світі ключові - і навіть не дуже посади - обіймають начебто спеціально найняті для цього люди. Бездарні, злодійкуваті, жорстокі - і абсолютно нічого не розуміють у тому, що їм доручають.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".