![В Запорожье за уклонение от мобилизации будут судить местного жителя](/images/news/2023/04/317002.jpg?1681543653)
Він пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією і був визнаний придатним до військової служби за мобілізацією, але до військкомату не з'явився.
За процесуального керівництва прокурорів Шевченківської окружної прокуратури м. Запоріжжя до суду скеровано обвинувальний акт стосовно громадянина України, який ухилявся від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).
Розслідуванням встановлено, що 32-річний місцевий мешканець після оголошення про проведення загальної мобілізації у зв'язку з військовою агресією РФ проти України пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією та був визнаний придатним до військової служби за мобілізацією.
Однак за відсутності підстав на відстрочку від військової служби за мобілізацією, навмисне не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в місті Запоріжжя.
Згідно з санкцією статті, чоловіку за вказаний кримінальний злочин загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
Нагадаємо, житель Запоріжжя незаконно намагався перетнути кордон.