![В Кирилловке "вагнеровцы" выселяют людей из их домов](/images/news/2023/04/317003.jpg?1681544408)
Курортна Кирилівка понад рік окупована ворожими військами. Наразі виїхати із селища на березі Азовського моря можна лише через Крим та росію. На це наважуються лише одиниці.
Російські загарбники використовують Кирилівку як "перевалочний пункт". В окуповане селище продовжують прибувати вояки "другої армії світу", зокрема й представники ПВК "Вагнер". Рашисти живуть на базах відпочинку, виглядаючи, що можна вкрасти, віджати, деяких людей навіть виселяють зі своїх будинків.
- У Кирилівці сьогодні вкрай небезпечно, людей залякують, змушують отримувати російські паспорти. Кирилівка зараз перевалочна база, заїжджає багато військових, з'явилися навіть "вагнерівці". Це не прості підрозділи, а, я так розумію, вища каста, - розповів "Новинам Приазов'я" голова Кирилівської територіальної громади Іван Малєєв.
За словами чиновника, окупанти бояться контрнаступу ЗСУ, тому більша частина військових поїхала на "передок". Військові рф заїжджають у селище, перебувають там певний час і від'їжджають, тож скупчення ворожої техніки там зараз немає.
Раніше ми повідомляли про те, що представники ПВК "Вагнер" пограбували мешканку Кирилівки, забравши мобільний телефон. При цьому "авабадітелі" завдали їй тілесних ушкоджень.