![В Запорожье на улице напали на женщину](/images/news/2023/04/317004.jpg?1681544270)
Грабіжник відібрав у жительки Запоріжжя мобільний телефон і гаманець.
Сьогодні, близько 7-ї години на лінію 102 звернулася заявниця та повідомила про грабіж. Жінка пояснила, що маловідомий чоловік вихопив у неї мобільний телефон і гаманець із грошима. Постраждала також додала детальні прикмети порушника.
Орієнтування передали екіпажам, які негайно вирушили на відпрацювання. Схожого за описом чоловіка патрульні помітили на Прибережній магістралі. Під час поверхневої перевірки в нього виявили телефон, що належить заявниці, та грошові кошти.
Спочатку 26-річний чоловік плутався у поясненнях та вигадував усілякі історії про походження речей. Однак згодом, все ж таки зізнався у скоєному.
На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Запорізької області.
Нагадаємо, у Запоріжжі біля гуртожитку чоловіка вдарили по голові та пограбували.