![Племянница Е.Балицкого внезапно решила спасти мелитопольцев от оккупации (фото)](/images/news/2023/04/317011.jpeg?1681549450)
Представниця окупаційної влади Мелітополя здивувала вельми дивною публікацією, яка з'явилася у неї на сторінці в соцмережі.
Йдеться про племінницю так званого т.в.о. губернатора Запорізької області Є.Балицького Євгенію Зайцеву, яка раніше була депутатом Мелітопольської міської ради, а після захоплення регіону військами рф отримала посаду прес-секретаря гауляйтера. У своєму акаунті в Instagram зрадниця розмістила, м'яко кажучи, сумнівну інформацію.
- Допоможу виїхати в Запоріжжя! Писати в директ, - ідеться в повідомленні.
Не виключено, що сторінку Зайцевої у соцмережі зламали хакери. Зайцева є однією з найголовніших адептів "руського міра" в Мелітополі. У військово-цивільній адміністрації їй відвели роль куратора медійної присутності Балицького. Колаборантка постійно їздить разом із гауляйтером, і так само, як і її сумнозвісний родич-зрадник, вкрай рідко буває в Мелітополі. Тому в її різке бажання вивезти городян на підконтрольну Україні територію дуже слабо віриться. Більше схоже на те, що хтось зламав сторінку Зайцевої, вирішивши таким чином пожартувати над нею.
Нагадаємо, що чоловіка своєї племінниці Костянтина Зайцева Є.Балицький нагородив високою посадою.