UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:44

Як заповнити дефіцит електрики: Зеленський про "чіткі завдання" для урядовців

Вчора, 20:00

США оголосили про пакет зброї Україні на $200 млн

Вчора, 19:38

Чи здатні окупанти на Мелітопольському напрямку піти в масштабний контрнаступ?

Вчора, 19:30

Зняття комбрига Ішкулова: десантники виступили проти

Вчора, 19:15

На хімічному заводі у Німеччині пролунав вибух

Вчора, 19:00

У Києві суттєво зросла захворюваність на COVID-19

Вчора, 18:40

У Британії чоловік влаштував різанину, серед постраждалих діти

Вчора, 18:30

Всі тролейбуси в Запоріжжі вже обладнано валідаторами

Вчора, 18:20

"Просто заживо там згорали": звільнені з полону воїни "Азова" розповіли нові подробиці теракту в Оленівці

Вчора, 18:15

У Мелітопольському районі окупанти влаштували перестрілку, а чоловік знайшов валізу з гранатами (фото)

Вчора, 18:08

В Росії потрапив в аварію поїзд: 140 постраждалих

Вчора, 18:00

У міськраді Одеси виявили мільйонні розкрадання

Вчора, 17:51

Центробанк РФ потрапив під кібератаку українських хакерів, - джерела

Вчора, 17:37

Як підприємцям Запоріжжя забронювати співробітників через портал "Дія" (відео)

Вчора, 17:28

Вчені виявили продукт, який вбереже від депресії, якщо його їсти тричі на день

Вчора, 17:10

Байден вимагатиме ввести обмеження на імунітет президентів США, - Politico

Вчора, 17:07

На трасі під Мелітополем у шокуючій ДТП постраждала 13-річна дівчинка

Вчора, 16:50

Зеленський відвідав передову біля Вовчанська та Дергачі

Вчора, 16:29

В Росії пасажирський потяг зіштовхнувся з вантажівкою, частина вагонів перекинулась

Вчора, 16:10

Що відомо на цю хвилину про пожежу на ринку Анголенко у Запоріжжі (відео, фото)

Вчора, 16:10

У Черкаській області начальник колонії напідпитку влаштував стрілянину на СТО

Вчора, 15:50

Українська розвідка прокоментувала знищення загону "Вагнера" в Малі: продовження буде

Вчора, 15:43

У Запоріжжі горить ринок Анголенко (відео, фото)

Вчора, 15:37

В окупованому Мелітополі порушнику комендантської години «асвабадітелі» зламали ребра

Вчора, 15:34

БЕБ повідомило про підозру олігарху Шелкову з за постачання стратегічної продукції підприємствам РФ
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    34

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 22:55

    22.10 Так уже писали! Медсестра 30-40 тыс руб, дворник от 20, врачи 60 и выше.. Те кто не работает 0 тысячь))

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 22:10

    21:17: а ну расскажи какие это в Мелике великие зарплаты , или с задрыщенска пишешь?

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 22:05

    Ватные сны не покидают некоторых - денег отмыла, туалет построила, ещё и вибратор купила! О, жизнь удалась! Ай да Иван, ай да молодец! Какие возможности давал в сновидениях рузьким ботам!

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 20:35

    Влажные фантазии Ивана дурачка))

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 20:06

    Ахахаха, во людям делать нечего - сел, комментарий написал, Ваню послал - и день удался ! Ржу в голос!

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 20:04

    Иван реально помогает людям! Знаю лично не одну семью, выехавших с Мелитополя за все время войны, которым помогла команда Федорова! Человеком не только словом, но и делом помогает! и за это ему огромное спасибо от очень большого количества мелитопольцев! Побольше бы таких руководителей в городах Украины!

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 20:00

    ГПлю-горошек и ебалицкого спросите, может они подскажут, где на Руси жить хорошо? ТУДА И ВАЛИТЕ, кому рузький мир по нраву, а Мелитополь украинский с лучшим мэром! И как бы ваши пук...ны не рвали, доказывая что Мелитополь полон "качественной" жизни, люди с Мелика уезжают и это неоспоримый факт!

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 19:54

    Хоспадя, а ботам ватным много и не надо, какие комментарии - такие и деньги... у них все как в рассее, главное не качеством, количеством закидывать не только поля сражений, но информационные потоки!

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 19:32

    и пошла девушка опять пешком на Херсон?

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 19:10

    девушка кушала лапшу по-пекински...

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 19:06

    девушка калолась Спутник V?

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 19:01

    какие шансы все же были у крысейра МАЦКВА?

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 19:00

    Ваня а ты где?

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 18:59

    когда на расии будет вторая сучья война?

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 18:30

    Как говорят,где бурят родился,там бурят пригодился

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 18:27

    ПВО на расии бессильна перед Нептунами?

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 18:23

    Как говорят,где родился,там и пригодился.Нигде не лучше,чем ДОМА.

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 18:19

    Так пропуск в Васильевке закрыли рашисты. Это по их вине люди не заехать не могут, не выехать. И да, выехали из Мелитополя наверное половина его жителей, зато понаехали русни и вояк почти столько же. Поэтому и кажется, что людей в городе пполно.

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 18:17

    Как запломбировать крымский МОСТИК?

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 18:14

    Вафлистограду ниже - осенью ты грозился взять Запорожь и Днепр зимой, угрозы понятное дело были уровня Киев за три дня. Не стыдно? На берлин когда?

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 18:14

    Когда рельеф Мелитополя приобретет рельеф Изюма?

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 18:08

    Так всетаки! что лечит Спутник V?

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 18:06

    с чем может сравнится крейсер *МАЦКВА*?

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 18:05

    Ещё за месяц до войны по состоянию здоровья я вынужден был уехать из Мелитополя . Прошло полгода,вернуться не смог,т.к.обстрелы в Васильевке и непомерная мзда за пересечение линии фронта и с одной и с другой стороны не давали возможности.А теперь до боли в сердце сильно скучаю за семьёй,которая осталась в Мелитополе,но никак не могу выехать в Мелитополь.Просто я не выдержу 5 дней в дороге через Польшу,Прибалтику и Россию.Много знакомых возвращаются в город,но они помоложе,им легче перенести тяготы в дороге.Единственное желание --скорее бы закончилась эта проклятая война и, чтобы все вернулись домой живы и здоровы.

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 18:02

    Если читать весь бред что пишут проплаченные боты про Федорова, становится понятно,что платят им немного и напрасно)

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 18:01

    в чем разница между ГТС и Северным потоком?

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 17:58

    Да-да, всем прям так и рассказали сколько , где, когда... может карту достать и показать как люди бежать будут от вас? Пакуйте чемоданы и вперед к бале !

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 17:55

    нелегалы Европы ринулись по трубам Северного потока в Маскву

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 17:55

    Люди ищут спасения от долбанных "освободителей" Бог в помощь!

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 17:54

    Едут, и много едет. То что вам не известно это так это правильно! Едут те кому "узкий мир" не нравится! А у вас "новый мирный день"!

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 17:45

    .В последнее время дикие окуни уже только въезжают на крейсер **МАЦКВА** на нерест

    user avatar гость

    15 апреля 2023, 17:36

    только Спутник V хорош - лечит все болезни

    user avatar Гость

    15 апреля 2023, 17:02

    федоров! Хорош 3.14здеть. тебе уже никто не верит!

    user avatar 1234

    15 апреля 2023, 16:57

    Просто вопрос как и куда они выехали?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.