![Житель Бердянска добровольно занял должность начальника, и занимался незаконными делами](/images/news/2023/04/317133.jpeg?1681679731)
Так званий "начальник водної поліції Бердянська" отримав 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Судом встановлено, що житель Бердянська, який добровільно зайняв посаду начальника незаконно створеного правоохоронного органу. Він організовував та приймав участь у незаконних обшуках, спрямованих на вилучення транспортних наземних та плавучих засобів, а також біоресурсів у громадян України.
Суд визнав обвинуваченого винним за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.
Судовий розгляд справи проводився без обвинуваченого (спеціальне судове провадження) за участі захисника, якого було призначено державою.
Жовтневий районний суд м.Запоріжжя.
Як ми писали раніше, у Бердянську окупанти не дали людям відзначити велике свято-Великдень.