![В Запорожье в праздничных богослужениях приняли участие более 25200 человек](/images/news/2023/04/317138.jpeg?1681681385)
У Запоріжжі під час відзначення Великодня за охороною громадського порядку стежили понад 400 правоохоронців.
З них близько 200 – безпосередньо біля культових споруд.
Про це повідомили в ГУНП в Запорізькій області.
Працівники поліції здійснювали охорону 74 храмах, в яких відбулися святкові богослужіння. У зв'язку з ракетним ударом по території Запорізького району в храмі смт Комишуваха релігійні заходи не відбулися.
В поліції додали, що розпочалися богослужіння після закінчення комендантської години. Наразі заходи у всіх храмах завершені. Орієнтовна кількість вірян, які взяли участь у богослужіннях - понад 25200 осіб.
Стало відомо чи змінили окупанти у Бердянську тривалість комендантської години. Читати тут.