Мелітопольські гауляйтери невтомно набирають нове "м'ясо". Щоб майбутні вояки не надто тішили себе ілюзіями з приводу майбутнього, заняття почалися з основ надання самодопомоги...
Буквально нещодавно рашисти похвалилися, що, крім безглуздого батальйону Судоплатова, у Мелітополі відкрили набір до козацької бригади "Дніпро". Оскільки хлопчики з батальйону Судоплатова все більше працюють "за викликом", на благо пропаганди, новобранців "Дніпра" рашисти одразу занурили в сумну реальність.
Перш ніж (або замість) навчитися воювати, їх навчають диверсійної роботи й тактичної медицини. Принаймні, саме так назвали навчання козачої бригади рашисти. За красивими словами - вся суть того, що відбувається. Просто вдумайтеся в слова: - Заняття проходять під керівництвом досвідчених інструкторів.
Вивчається досвід допомоги пораненим у бою, а також тактичні прийоми їхньої евакуації, оскільки своєчасне і якісне надання першої допомоги (самодопомоги) є безумовною запорукою збереження життя бійця, - повідомляють окупанти. І тут з ними складно не погодитися.
У недалекому майбутньому, самодопомога - це дійсно єдине, що допоможе вижити. Якщо вже інстинкт самозбереження у новобранців уже відмовив, практичні навички із серії "допоможи собі сам" точно знадобляться убогим.