![Директор-коллаборант уже раздает свои вещи родственникам перед бегством - Иван Федоров (видео)](/images/news/2023/05/318688.jpg?1683268802)
У Мелітополі колаборанти разом з окупантами повільно, але впевнено збирають свої речі на виїзд із міста. А дехто намагається відправити своїх дітей до Європи.
В ту саму Європу, яку вони в розмовах називають "загниваючою". Про такі факти в ефірі ICTV розповів Мелітопольський міський голова Іван Федоров.
- Один із колаборантів - керівник водоканалу, пішов у відпустку. Потім з'явився на кілька днів, але вже є інформація, що він приготував для себе місце в Москві. І вже навіть роздає свої речі з дому по родичах у Мелітополі, бо не збирається залишатися в місті, - повідомив Іван Федоров.
Нагадаємо, фейковим директором водоканалу окупаційна влада призначила соратника гауляйтера Є. Балицького по партії Опоблока, екс-депутата міськради Юрія Онищука. У двір його будинку партизани одного разу вже закинули вибухівку.
Раніше ми повідомляли, що заступниця так званого міністерства охорони здоров'я Запорізької області Олена Барчіна, яка приїхала до Мелітополя із Сиктивкара, вже звільнилася із займаної посади та виїхала до РФ.
- Є приклади, коли сім'ї своїх дітей намагаються відправити в європейські країни. Але на колаборнатів чекає погана новина. Ми вже працюємо разом із правоохоронними структурами, щоб і родичі колаборантів не почувалися комфортно в демократичних європейських державах. Їм точно не буде там солодко, - пообіцяв Іван Федоров.
Мер також наголосив, що до категорії найпостраждаліших в окупації він відносить дітей та підлітків, яких рашисти заганяють до режимних організацій на кшталт: "Юнармія", "Південь молодий", "Рух перших", примушують оформлювати роспаспорти з 14 років і вже з цього віку їх ставлять на військовий облік.
89846" data-width="100%">