![В Мелитополе гауляйтер Е. Балицкий хочет устроить публичную «инквизицию» - всех несогласных ждут «жесткие меры» (видео)](/images/news/2023/05/319061.jpg?1683640677)
У Мелітополі окупанти зганяють свою злість на тих, хто чекає на звільнення міста.
Мелітопольських патріотів любителі «російського світу» називають «ждунами» та за допомогою своїх пропагандистів влаштовують цькування на таких людей. У телеграм-каналах публікують фото патріотів із закликом до окупантів вжити до них відповідних заходів. А якщо простіше, доносять до комендатури, щоб людей прийняли «на підвал».
Але є категорія мелітопольців, які зараз, що й до окупації, особливо не світилися в публічному просторі, деякі навіть соцмережами не користуються. Такі люди теж чекають на Україну в Мелітополі. Але тільки вголос про це не говорять, бо нині небезпечно.
Саме такій категорії мелітопольців так званий ріо губернатора Запорізької області ЄБаліцький сказав приготуватися та обіцяв репресії за повною програмою.
- Ми маємо ГСБ, яке зараз трансформується. Ми знаємо. Про всіх не можна. На жаль, механізмів для законного засудження ми не маємо. Серед них дуже багато неповнолітніх, які наситилися це гидотою. Як тільки у нас буде конституційний механізм, зараз ми маємо діяти згідно з конституцією, - говорив гауляйтер на пропаганду-тв.
Гауляйтер Балицький додав, що нібито готується законопроект, який допоможе застосовувати покаранням до «ждунів», і навіть наважився виступити з критикою:
- Раніше ми їх виселяли, якщо ми їх не виселимо, то їх просто віддадуть на самосуд. Зараз це питання висить у повітрі, законодавство абсолютно незграбне у цьому питанні, і надто лояльне, м'яке, - раптом наважився Балицький.
Нагадаємо, що Єбалицький більше не депортує примусово мелітопольців до України. Про це він заявив на пропаганду тв «Крим 24».
Цілі та завдання змінилися: тепер людей переселяють до Росії, як це робили фашисти в роки Другої Світової війни або женуть копати окопи.