![Партизан сексуального фронта - под Мелитополем бывшая зам гауляйтерши Уманец «залюбила» осетина до смерти (фото)](/images/news/2023/05/319316.jpg?1683898244)
Рашисти продовжують обживати апартаменти однієї з найелітніших баз відпочинку на березі Азовського моря в Кирилівці - "Перлина Таврії".
Цю «локацію», нагадаємо, колишня гауляйтерка Кирилівки Катерина Уманець, активно використовувала для задоволення окупантів – у тому числі й головорізів-мародерів із орди Рамзана Кадирова.
У липні минулого року на «Перлину» завітало ціле сонмище рашистів зі своїми «фронтовими дружинами» – два дні, кажуть, їли-пили-частувалися.
Після того, як гауляйтерку Уманець позбавили посади «морської володарки», вся Кирилівка зітхнула з полегшенням. Слідом за сепаратисткою Уманець геть пішла і її перший заступник – Сніжана Марченко.
Нагадаємо, що колаборантка - колишня військовослужбовець ЗСУ, яка зрадила Батьківщину і вирішила будувати кар'єру в окупаційній адміністрації.
Після чого панночка вирішила змінити «сферу діяльності» і пішла «в усі тяжкі». Любов колаборантки довела до могили офіцера-осетина з добровольчого батальйону "Аланія". Ось уже тиждень, як уся Кирилівка "гуде", обговорюючи надздібності коханолюбної колаборантки. Рашистський вояка помер під кирилівською "Афродітою". Медики швидкої допомоги, яких викликали з Мелітополя, констатували смерть "джигіта".
- У Каті Уманець була заступник Сніжана. Після того, як Катьку зняли, Сніжана пішла на всі тяжкі. Завела кавалера – дагестанського офіцера з підрозділу Аланія та вони оселилися на «Перліні Таврії».
І тиждень тому стало відомо, що офіцер помер прямо на ній. Серце не витримало навантаження, яке Сніжана йому організувала у ліжку.
Помер, так би мовити, в обіймах. Після цього випадку над Сніжаною стали всі сміятися, мовляв, мужика за…. , - діляться цікавою історією з редакцією читачі РІА-Мелітополь.
До речі, подруга Сніжани Катерина Уманець такеж любила влаштовувати гулянки з "оргіями" на базі відпочинку "Перлина Таврії", поки її самі ж вояки не попросили на вихід із речами.