![Мой курень с краю, ничего не знаю - рашисты в Мелитополе ищут желающих защитить "родину"](/images/news/2023/05/320096.jpg?1684681694)
Окупанти витратили час на читання класики - все заради того, щоб поповнити лави самогубців у Мелітополі.
Це такий начебто креативних підхід окупантів для пошуку добровольців у козацьку бригаду "Дніпро".
Брати рашисти вирішили літературою та історією. Вони закликали мелітопольців ділом довести, що вони козаки.
Сюрреалістично? Але факт. Рашисти нагадали мелітопольцям підкреслено жирним шрифтом, що ніхто на болотах так сильно не любить сувору батьківщину матір, не шанує минуле і не готовий захищати свою курінь і всю країну як козаки. Кашпіровський просто відпочиває порівняно з такими установками...
Далі йде текст про те, як козаки воювали з Іваном Грозним за Казань 1552 року, билися за узбережжя Балтійського моря 1656 року, допомагали у визволенні Русі від татаро-монгольського ярма, виступали проти Наполеона тощо. Приплели сюди ж Гоголя, Рєпіна. І все лише з однією метою - заповнити недобір у козачу бригаду "Дніпро". Зараз окупанти особливо потребують фахівців з озброєння, РАВ, БПЛА та інших вузьких спеціальностей.
Охочим стати новим російським м'ясом обіцяють забезпечення в 205 тисяч рублів, контракт, обмундирування і спорядження, статус ветерана, і так далі. Ну, і на закуску - черговий заклик - послужити батьківщині, далі цитата: "...продовжити славні традиції дідів і прадідів і вписати свої рядки в історію".
Нагадаємо, добровольців окупанти шукають протягом усього періоду окупації Мелітополя. І козаки - це лише нова задумка убогих.