![Гауляйтер Е.Балицкий на “прямом эфире” с путиным ел конфеты, пока оккупанту ноги делали (видео)](/images/news/2023/05/320105.jpg?1684693754)
Гауляйтер всієї окупованої частини Запорізької області Є.Балицький знову виставив себе посміховиськом.
У мережу потрапило відео з великим "планом" Є.Балицького під час якоїсь чергової понуро-показушної "прямої лінії", які найголовніший геополітик так любить проводити зі свого бункера.
- ...допомагає готуватися хлопцям до бойових дій, проводить величезну виховну роботу, і, Володимире Володимировичу, величезне прохання - допоможіть зробити йому нові ноги, - розпалявся казна-хто казна-кого про кого за кадром перед путіним.
Судячи з усього, путін слухав і, навіть, взяв на карандаш прохання. На відміну від гауляйтера Запорізької області, який просто посеред цієї жалісливої розмови взявся, особливо не ховаючись, жерти цукерки.
Шльоп! - фантик полетів у смітник, що залишився за кадром.
- Ми не в змозі його змусити, він не хоче надовго залишати Донбас, і він послухається тільки вас, - продовжував нагнітати казна-хто про потенційного "двохсотого" окупанта.
Однак привільна поведінка Є.Балицького миттю зійшла нанівець, коли в ефірі пролунав голос "самого".
- Дякую за ваш виступ змістовний. Хочу надати слово (нерозбірливо) Абдулі. Ну, а щодо його (мабуть, потенційного "двохсотого") здоров'я, відновлення, ми поговоримо з ним окремо, і я думаю, не думаю, упевнений, цю проблему обов'язково вирішимо.
У процесі цієї тиради бункерного, який надає слово якомусь невиразному Абдулі, Балицький різко напружив позу, викинув другий фантик у смітник - але набагато непомітніше і стрімкіше, ніж перший, - склав руки поблизу носа, невміло намагаючись надати обличчю безглуздої суміші собачої відданості та благоговійної уваги.
Періодичне чухання носа мало, за ідеєю майбутнього "володаря" довічного терміну, надати його персоні ще більшої солідності.
Нюх запорізький гауляйтер почав втрачати. Але не настільки, щоб не заіржати під час "бородатого" жарту Путіна про "конкурс недоумків". Хоча заіржав, якщо чесно, тільки Балицький - тому з невтратою нюху ми, можливо, і погарячкували...
До речі, Мелітополем уже ходять чутки, нібито Балицьким у Кремлі незадоволені і хочуть замінити його на свою людину.
А загалом, ситуація з цим безногим інкогніто для московиї симптоматична. Ми вже писали про таку собі Ольгу Тупицю, фейкову директорку школи села Орлове Мелітопольського району, яку просити для ввіреного їй навчального закладу книжки та ремонт чорти занесли аж у державну думу.
Як бачимо, на місцях не тільки ремонт організувати слабо, а й ноги якомусь залітному окупанту оновити. На царя вся надія.
Який теж, до речі, міжнародно визнаний кримінальний злочинець.