![У рашистов истерика - пиво украинского происхождения не лезет в глотку (фото)](/images/news/2023/05/320255.jpg?1684839454)
Вочевидь, заборона на алкоголь псевдо-губернатора Є.Балицького таки подіяла. Вата почала читати етикетки...
Так, фанатів пива настільки обурила етикетка місцевого пива, що за роз'ясненням вони вирушили, не аби куди, а до редакції рашистського Телеграм каналу. Не скрепним пивом раптово стало "Віденське".
Мало того, що етикетка написана українською, так ще й як виробника вказано адресу Лисичанськ, Україна.
Та й Мелітопольська адреса приватної пивоварні "Діміорс" - теж зазначена, як Україна, Запорізька область, Мелітополь. Цей ньюанс спантеличив любителів пива. Утім, у редакції праведний гнів вати втихомирити не змогли. Обмежилися лише сумнівним висловлюванням, мовляв, найголовніше, що Лисичанськ і Мелітополь "повернулися" в країну 404, чи то пак окуповані, а етикетки - це можна виправити. Власне, яке питання, така й відповідь...
Нагадаємо, раніше рашисти презентували "нову" торгову марку молочної продукції в Мелітополі. Рекламували її так відчайдушно, що пригощали молоком і кефіром з віджатого молокозаводу містян безкоштовно. За фактом, новий бренд виявився лише зміною етикетки.
До речі, навіть заміна пакета не стала сенсацією, у Мелітополі, як і раніше, продають молочну продукцію під справжнім, українським брендом. Як бачимо, виробники пива і зовсім не поспішають щось змінювати. І вже тим паче зараз, коли Мелітополь, як казав Попандопуло з "Весілля в Малинівці", перебуває в стані "напередодні грандіозного шухера"...