![Жители Мелитополя с ночи занимают очередь в поликлинику - в чем причина](/images/news/2023/05/320341.jpg?1684921718)
Російські фашисти позбавили мелітопольців нормального життя. Величезна кількість пропаганди, відсутність прав і свобод, постійний страх і нескінченні черги. Усе це сьогоднішні реалії Мелітополя.
Особливо важко доводиться людям похилого віку та людям, які мають проблеми зі здоров'ям. Навіть на прийом до лікаря так просто не потрапиш. Окупанти впроваджують у нашому місті російську систему охорони здоров'я, що передбачає обов'язкове страхування.
Про те, що претендувати на нього можуть тільки власники російських паспортів, ми писали. Законне право на отримання медичної допомоги рашисти зробили ще одним важелем для нав'язування своїх "аусвайсів".
Але і для тих, хто вже отримав "громадянство", стати володарем медполіса завдання не з простих.
Для початку потрібно отримати СНІЛС - індивідуальний номер платника податків і тільки потім іти за медстраховкою. Оформляють її в "Зеленій поліклініці" по буднях.
Займати чергу треба ще до світанку, інакше на прийом потрапити без шансів.
О 7 ранку моя мама була вже 132-га. Головна лікарка, така собі Ольга Олександрівна, сказала, що допомогти нічим не може, бо це не державна установа, яка дає "страховку", а як вона заявила...тимчасова компанія.
Треба приїхати хоча б о 5-й ранку, щоб бути 20-ю чи 30-ю в черзі. Тоді щось та й отримаєш, а так... От тільки маршрутки з Нового Мелітополя в цей час ще не їздять. Тільки таксі....і це дорого..., - скаржаться в соцмережах мелітопольці.
Місцеві гауляйтери пропонують альтернативу - оформлення поліса через "госуслуги" (російський аналог Дії). Але, за відгуками мелітопольців, завдання це практично нереальне. Крім того, існує ціла низка обмежень, через які візиту в поліклініку і багатогодинної черги уникнути не вдасться.