![В Мелитополе полицаи в панике проводят масштабный “шмон” - проверяют всех и вся (фото)](/images/news/2023/06/321828.png?1686410367)
Під час "проваленого", як запевняють горе-пропагандисти, контрнаступу ЗСУ, поліцаї Мелітополя немов із ланцюга зірвалися - вони влаштували грандіозну перевірку.
Вона проводилася в ""приморському" регіоні Мелітопольщини - у колись Приазовському районі.
На грандіозний "шмон" залучили численних представників боягузливої московитської росгвардії, "співробітників" патрульно-постової служби, "інспекторів" ДАІ. дільничних.
Судячи з інформації телеграм-каналів рашистів, "дільничні та співробітники ППС перевіряли документи у населення і місця проживання громадян, інспектори державтоінспекції відпрацьовували транспорт, що проїжджає, а представники оперативних підрозділів реалізовували раніше отриману інформацію".
Розмах карального рейду вражає: було перевірено близько 250 домоволодінь, понад 100 автомобілів.
- За обліковими базами МВС перевірили понад 60 осіб. У результаті п'ятьох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за різні правопорушення, виявлено трьох учасників АТО та один факт культивування конопель. В одному з покинутих будинків виявлено предмет, конструктивно схожий з автоматичною зброєю, - повідомляють телеграм-канали рашистів.
Далі окупанти брешуть, що "подібні заходи насамперед спрямовані на профілактику злочинів". І чи то попереджають, чи то погрожують: мовляв, проводитимуться вони на постійній основі.
Залишається тільки поспівчувати багатостраждальним мелітопольцям.
До речі, може на наведеному нижче фото місцеві жителі впізнають когось із поліцаїв. Адже подібних "героїв" неодмінно треба вирахувати - їм ще перед законом відповідати.
Інакше навіщо ж було окремо повідомляти про учасників АТО? І що це за "облікові бази мвд", у яких налічується аж шістдесят осіб?
Не здивуємося, якщо незабаром десятки людей поженуть на вимушену депортацію.
Окремо хочеться запитати: а що це за "правопорушення", за які "притягнули" п'ятьох осіб? Це що вони таке робили у своєму будинку?
Жодних подробиць "рейду" надано не було. Тому у зв'язку з цією ситуацією виникає більше запитань, ніж відповідей.
Зрозуміло одне: в окупантів і зрадників у зв'язку із ситуацією на фронті починається паніка. Ось їм і ввижається пастка за кожним кущем.
Але ж контрнаступ ще толком і не почався.