![В Мелитополе рекламу службы по контракту разместили на фоне "Ритуальных услуг" (фото)](/images/news/2023/06/322592.jpg?1687177386)
В окупованому Мелітополі рекламу набору контрактників до російської армії встановили навпроти бюро "Ритуальних послуг". Символізм такого розміщення оцінили місцеві жителі.
Рекламний щит, на якому мелітопольців закликають поповнити лави окупаційної армії в добровольчому батальйоні імені радянського вбивці сталінських опонентів родом із Мелітополя - Павла Судоплатова, мелітопольці спостерігали на центральному проспекті, в районі Водоканалу. А ось ракурс, з якого було зроблено фото реклами набору контрактників, виразно показує якою буде доля окупанта в українському Мелітополі.
Втім те, що судаплатівці всього лише гарматне м'ясо і "швидко закінчуються" і так ні для кого не секрет. Днями недогубернатор Запорізької області Є.Балицький закликав жителів регіону вступати до батальйону імені П.А. Судоплатова, бо на полі бою сильна нестача особового складу, є втрати, які потрібно терміново заповнити.
Адже, незважаючи на всі запевнення рашистів, що ситуація "під контролем": скільки на рашистський фронт не постачають строковиків і контрактників, які підписали собі смертний вирок, на полі бою їх утилізують і трапляється перманентний дефіцит.