![Три брата из Коломыи защищают Запорожскую область](/images/news/2023/06/322991.jpeg?1687557467)
Брати Андрій, Володимир та Михайло Томчуки служать в одному батальйоні, в одному підрозділі - роті вогневої підтримки 77-го Коломийського батальйону 102-ої бригади ТрО.
Дружно 24 лютого 2022 року вступили до лав Збройних Сил України. Вже понад рік захищають нашу державу на передовій на Запоріжжі.
Андрій до війни працював у будівельній сфері за кордоном, його брат Володимир – теж будівельником, тільки на рідній Франківщині. Михайло працює в рекламній агенції менеджером, до того ж, вдома на нього чекає троє дітей.
Брати завжди підтримують один одного та допомагають долати всі життєві труднощі.
102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщина.