Тих, хто погодився зрадити Україну з якихось своїх особистих міркувань або ж продати її за рублі, у Мелітопольському районі, на жаль, виявилося чимало.
45-річна мешканка Мирного Інна Горлачова - гідна дружина свого чоловіка-колаборанта. Ще в перші місяці повномасштабного вторгнення Євген Горлачов дослужився в окупантів до посади "директора" Мелітопольського міського краєзнавчого музею. А вже восени рашисти призначили зрадника "заступником командира" так званого добровольчого батальйону, створеного гауляйтером Є.Балицьким. І буквально нещодавно Горлачов був удостоєний медалі "За відвагу".
Тепер знову повернемося до дружини колаборанта. До повномасштабної війни Інна Горлачова обіймала посаду начальника головної каси Запорізької дирекції АТ "Укрпошта" в Мелітополі. Але після "звільнення" регіону і створення так званої військово-цивільної адміністрації Запорізької області жінка побігла на уклін до гауляйтера Є.Балицького з проханням призначити її на одну з керівних посад.
Рашисти люблять брати собі в подільники всіх підлих і убогих, тож псевдо-губернатор Запорізької області, недовго думаючи, призначив Горлачову директором "Пошти Таврії".
- Відпрацьовуючи своє призначення, Горлачова І. А. під наглядом військовослужбовців вс рф збирає співробітників "Укрпошти" і повідомляє, що "росія тут назавжди" і єдиний вибір жити нормально - це всім починати роботу в ДУП "Пошта Таврії". Більша частина людей відмовилася, за що згодом вони були викрадені і піддавалися тортурам з боку співробітників спецслужб рф, - ідеться в повідомленні Телеграм-каналу "Якимівка".
Щоб не бути голослівними, адміни пабліка, в якому, до речі, інформація про нових зрадників із числа жителів Мелітопольщини, з'являється буквально щодня, опублікували документи щодо призначень і розпоряджень Інни Горлачової.