![Гуменюк рассказала, как оккупанты на фронте восприняли мятеж Пригожина](/images/news/2023/06/323086.jpeg?1687671642)
На тлі заколоту очільника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, який провалився, ситуація на фронті значно не змінилася. Однак обстрілів стало менше.
Про це в етері національного телемарафону повідомила керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.
"У нашій зоні відповідальності цих підрозділів ("вагнерівців") не так багато. Якщо і є, то це точкові базування, вони незначний вплив мали на цю ситуацію. Але решта особового складу окупантів була дуже збентежена. Ми намагалися їм забезпечити максимальне інформування того, що відбувається, щоб їх морального-психологічний дух зазнавав правильного напрямку - напрямку курсу російського корабля. Вони дійсно були суттєво занепокоєні тим, що відбувається у власній країні, аж до того, що були розмови, що офіцерству необхідно повертатися до своєї країни і наводити там лад для того, щоб представники зека не брали владу в цій країні. Все це сприяло тому, що певним чином і кількість обстрілів зменшилася, хоча й некритично. Вони продовжують виконувати свою роботу, але нерозуміння ситуації, своїх перспектив, дуже суттєво впливає на подальше виконання їх бойових завдань", - сказала вона.
Крім того, це вплинуло на ситуацію у тимчасово окупованому Криму.
"Дійсно, досить суттєво це вплинуло на тих, хто "понаєхалі", черги посилились, напруження на логістично-транспортні артерії надзвичайно високе. Через це окупаційна влада Криму також занепокоєна. Напруження на транспортних шляхах було максимально високе,черги досягали кількох десятків кілометрів", - додала Гуменюк.