![Под Мелитополем полицаи отыскали еще одну "чудную долину" (фото)](/images/news/2023/07/323481.jpg?1688140030)
На Мелітопольщині що не співробітник окупаційної поліції - то "працівник року". Так звані правоохоронці із завидною регулярністю хваляться своїми професійними успіхами.
Усіх схронів, які за час окупації регіону "випадково" виявили поліцаї, складно й порахувати. Також чи не щодня охоронці порядку знімають постановочні відео про затримання "укронацистів". У ролі навідників і диверсантів рашисти показують мирних мешканців Мелітопольщини, яких вони раніше викрали і тримають у полоні.
Цього разу доблесні поліцаї вирішили продемонструвати, як вони знайшли чергову "дивовижну долину". Співробітники створеного окупантами відділу з контролю за обігом наркотиків у Запорізькій області дивовижним чином виявили, а потім і вилучили на території приватного домоволодіння в селі Костянтинівка Мелітопольського району 204 кущі забороненої до вільної культивації рослини.
Насадження виявилися маком снодійним. Зі слів 45-річного господаря ділянки, рослини, з яких можна отримати опіум, він вирощував для подальшого особистого наркоспоживання. Рашисти обрали фігуранту запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд та належну поведінку.