![В Мелитополе вор среди белого дня влез в дом и вынес все ценные вещи](/images/news/2023/07/323990.jpg?1688566127)
Поки місцеві "правоохоронці" зайняті пошуком і затриманням незгодних з окупаційним режимом, злочинність у регіоні зростає.
Днями до окупаційної поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що в неї з дому викрали побутову техніку та велосипед. Загальна сума збитків склала шістдесят тисяч рублів.
Цього разу поліціянтам вдалося знайти підозрюваного. Ним виявився двадцятисемирічний безробітний мешканець Мелітополя. Чоловік розповів, що скористався відсутністю господині будинку і виніс усі цінні речі.
Кримінальну справу поліціянти порушили за частиною 3 статті 158 КК РФ. Санкція цієї статті передбачає штраф до півмільйона рублів або позбавлення волі на строк до півтора року.
До слова злочини скоюють не тільки місцеві жителі. На Мелітопольщину приїжджають кримінальні елементи з Росії, щоб сховатися від правосуддя.