![«Всех не пересажают» – как предатели из бизнеса и медицины в Мелитополе ищут себе оправдания (фото)](/images/news/2023/07/324440.jpg?1689019170)
У Мелітополі окремі зрадники вже будують плани, як житимуть після деокупації. Деякі стверджують, що навіть не збираються залишати місто після звільнення.
У кожного свє формулювання виправдання. Так, перевізники-«колобки» та залізячники виправдовуючи свою роботу на ворога під керівництвом окупаційної влади, заявляють, що зрадниками себе не вважають.
Спочатку говорили: "України тут більше не буде". А тепер ось уже розповідають, що навіть якщо ЗСУ звільнить місто, вони особисто нікуди їхати не збираються, оскільки "не для того бізнес наживали, щоб усе кинути". А у якості власної моральної підтримки заспокоюють себе такими фразами: "Усіх не пересаджають", "Нехай доведуть, що я колаборант. Я просто організовував перевезення. Усе для людей".
Виправдовують себе і медики з числа керівників, які прикриваються Женевською конвенцією. Кажуть, що лікують пенсіонерів. Ось, зрадник Ігор Маслов уже перерізає червону стрічку, відкриваючи ПЛР-лабораторію, нахвалює нове обладнання, порівнюючи, як погано було за України. Цікаво, що при Україні зрадник перед колишніми керівниками говорив зовсім інші промови, нахвалюючи інших керманичів. Схоже, що цьому підлабузникові однаково кого нахвалювати.
Окупанти призначили Маслова, нагадаємо, на посаду головного лікаря Мелітопольського обласного центру крові. Йому до пари Юлія Акімова, яка жодного разу не вважає себе зрадником і стала завідувачкою відділу лабораторної діагностики. Вона також виступає на камеру пропагандистів Кремля. Обидва медики малюють картинку райського життя при окупантах.
За спиною у Ігоря Маслова Ірина Скляна. За життя в окупації погладшала до невпізнання. Ця любителька "русского міра" отримала посаду так званого заступника міністра охорони здоров'я Запорізької області.
Є свої зрадники і в Мелітопольському районі в Якимівці. Олена Тверда та Дмитро Мароко засвітилися днями в компанії Якимівського гауляйтера мужеподібної Юлії Губанової. Нині ескулапи прислужують окупантам.
Як повідомляють місцеві жителі на ТГ-каналі "Якимівка", у мирний час Дмитро Мароко нічим не виділявся, був вічно в боргах, як у шовках. Усі чужі борги рашисти пробачили зраднику.
А ось Тверда Олена Володимирівна сьогодні вже "головна лікарка", створеної окупантами "філії "Якимівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги". Вона допомагала окупантам налагодити роботу системи охорони здоров'я за російськими стандартами. Ба більше, зрадниця бере участь у кадровому конкурсі рф "Лідери відродження. Запорізька область".
- Так от, нагадую вам, зрадники, коли після звільнення моєї рідненької Якимівки я особисто відвідаю ваші кабінети, якщо ви не втечете в мордор, ви у мене зробите вихід у вікно. Відмазка, що ви лікуєте пенсіонерів, не приймається, - пригрозили жителі Якимівки зрадникам у білих халатах.
І таке бажанням показати своє ставлення до місцевих рашистів після визволення території, є у дуже багатьох жителів Мелітополя і району. А заклики деяких представників влади до примирення тільки поглиблюють соціальний конфлікт. Народ вимагає справедливого за законом Україн засудження блазням, які підіграють російському світу.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".