![Житель Мелитополя нашел чужую карту и решил ни в чем себе не отказывать (фото)](/images/news/2023/07/325225.jpg?1689779323)
Деякі люди вважають, що знайдену річ можна привласнити з чистою совістю. Однак, це не так - подібні діяння вважаються крадіжкою і караються законом.
Мешканець Мелітополя, який підібрав із землі банківську картку, навіть не подумав шукати її власника, а одразу ж вирушив до магазину. На його радість, для списання грошей не був потрібен пінкод, тому чоловік вирішив ні в чому собі не відмовляти.
Перевірити стан рахунку хлопець не міг, тому спочатку зробив кілька дрібних покупок, а потім придбав побутову техніку.
Таким чином 24-річний мелітополець витратив 89 тисяч рублів.
Але господиня картки не змирилася з втратою грошей і вирушила в окупаційну поліцію. Розкрити цю крадіжку було нескладно - правопорушник засвітився на камерах спостереження в магазинах.
Візит поліцаїв став для чоловіка неприємним сюрпризом. Однак, відпиратися він не став і зізнався у скоєному. Щоправда ні грошей, ні техніки у нього не виявилося. Усе, що купив у магазині мелітополець продав, а виручені кошти витратив.
Нагадаємо, у Мелітопольському районі чоловік вкрав 30 тисяч і купив собі машину.