![Экс-гауляйтерша Кирилловки от лица ЛДПР решила рекламировать уголовников (фото, видео)](/images/news/2023/07/325427.png?1689969823)
У Мелітополі результат виборів відомий заздалегідь. І не тільки в ньому. Від представників "нетитульних" партій потрібно лише довести, що вони гідні крихт із панського столу "єдіной россіі" - чи то пак, намальованих їм невеликих, але прохідних відсотків.
Якщо завзяття у когось із партійних "мосьок" росії буде, на думку кремлівських господарів, замало, то відсотки перепишуть на користь суперника зі злизування крихт. Ось і стараються колаборанти в Запорізькій області, піаряться, як можуть.
Серед перших таких "претенденток" на отримання шуканих відсотків і, як наслідок, депутатського мандата для ситого життя у Москві, значиться глава Запорізької "філії" ЛДПР, гідна спадкоємиця Жириновського, екс-гауляйтерка Кирилівки Катерина Уманець.
З останніх "подвигів" русалки кінг-сайз - візит до кримінальників із російського підрозділу "Шторм Z". Із цього візиту помічники з-за поребрика зробили невеличке шоу - незграбне, як на наш погляд, але для "ватників" зійде.
- Чому я єдиний опинився на рубежі без броні. Я віддав її жінці, яка не боїться. Яка бачила багато, яка зробила багато. Як усі ми. І хорошого, і поганого.
Ці слова написав у своєму телеграм-каналі "Клубний сервіс" такий собі Ілля Свиридов (на фото знизу - у центрі), який, мабуть, і допоміг доставити якусь допомогу кримінальникам зі "Шторму".
До речі, раніше телеграм-канал "Клубний сервіс" називався Grand Vitara Club - є така модель у бренду Suzuki. Але така назва за нинішніх часів у фашиствуючій Росії - явний екстремізм. Довелося оперативно перевзуватися.
З приводу відданого Уманець бронежилета - мабуть, він єдиний, який наліз на об'ємну Катерину. Особливо якщо враховувати немаленькі габарити самого Свиридова.
Далі - в рамках пожвавлення загальної похмурої "картинки" - Уманець поставили запитання: мовляв, як ти тут опинилася, представниця партії ЛДПР? На що Катерина видала явно заготовлену відповідь:
- Я не боюся, тому що потрібно підтримати хлопців. І коли вони бачать у бліндажі жінку, яка не боїться, їм теж не страшно, і вони бачать у мені інших своїх дружин, сестер, і захищають, стоячи на передовій, і знаючи, що на передовій у моїй особі вони захищають своїх рідних і близьких, свою батьківщину.
По-перше, ясність думки - явно не коник екс-гауляйтерки. А по-друге - це ж який страшний сон треба побачити, щоб Уманець на місці своєї дружини або сестри уявити.
Окремо, що називається, доставив вислів Свиридова про вояків-кримінальників.
- Попри те, звідки вони потрапили у свій "Шторм" - вони добровольці. Їх ніхто не мобілізував, вони самі зробили свій вибір. Про "Шторми" говорять і пишуть різне. Розповім те, що побачив я: це нормальні пацани, які тягнуть ту службу, яка відчиняє двері клітки, в яку вони колись потрапили.
Во як, виявляється. Не вбивці, грабіжники і ґвалтівники - а "нормальні пацани".
Ілля Свиридов, зрозуміло, заспівав би по-іншому, якби особисто його в якомусь темному провулку зустріла пара-трійка таких "нормальних пацанів". Але поки за таке словесне гуано платять - можна і посвистіти. Свистіти - не мішки вертіти.
Ну, і три "які" в одному реченні поспіль - теж мило.