![В Мелитополе семья коллаборантов при рашистах ведет прибыльный бизнес (фото)](/images/news/2023/07/325666.jpg?1690227627)
У Мелітополі cімейні підряди зрадників, на жаль, не рідкість. Цього разу патріоти розповіли про досить відому в Медовому місті сім'ю.
Зокрема, про 31-річного Микиту Чухачова, який після окупації міста активно разом з усією родиною пішов на співпрацю.
- До окупації був підприємцем. У складі сімейного бізнесу Чухачових займався розвитком обмінника (в нижній частині міста на вул. М. Грушевського), кав'ярень М-кава, цеху з обсмажування зерна, спорткомплексу "ТерраСпорт", низки баз відпочинку в Кирилівці і навіть кальянної на колесах. - пише телеграм-канал "Суки Мелітополя".
Після окупації рід діяльності Микита і члени його сім'ї не змінили. Обмінний минулого року явно був прибутковим.
Раніше ми вже писали про батька Микити - Сергія Чухачова. Він якраз і займався зазначеним обмінником.
У червні 2022 року, коли в Мелітополі окупанти відключили зв'язок і мелітопольці не могли перевести в готівку пенсії, зарплати і соціальні виплати, Сергій загрібав гроші лопатою на переведенні в готівку гривень з банківських карт під грабіжницькі 11%. Люди шикувалися в довгі черги, а "бізнесмени" лише встигали підраховувати прибуток.
Своєю чергою, абонементи в "Терру", як повідомляється, викуплені окупантами.
До речі, співвласниками комплексу є також любителі "вузького світу" Олександр Хмельницький і його сестра Ганна.
- З кав'ярнями та обсмажувальною теж справи йдуть вкрай позитивно - зважаючи на зменшення конкуренції в місті, низку кав'ярень було віджато і навіть переформатовано в "ресторани".
Так сталося з одним із закладів мережі "Франс.уа" - там уже зроблено ремонт і відкрито ресторан із назвою "Альбатрос".
...Бути б цьому сімейству просто "колобками", якби не їхнє невгамовне бажання не просто гарно жити при окупантах, а й активно співпрацювати з рашистами.
- Амбітному підприємцю захотілося чи то визнання, чи то впливу, і ось він, спільно з Ельвіною Шкаріною (саме на неї оформлена частина бізнесу), вирішив проводити пізнавальні лекції для молоді міста. Тема вельми прозаїчна: "як вести бізнес за російськими законами".
Крім цього, сім'я в повному складі відвідувала "заходи", які влаштовували окупанти 9 травня 2022 року.
Відповідно, після деокупації міста сім'я колаборантів буде піддана кримінальному переслідуванню з боку держави Україна.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".