![Гауляйтер Запорожской области под Мелитополем передовые позиции врага засветил (фото, видео)](/images/news/2023/09/325738.jpeg?1693857966)
Гауляйтер Є.Балицький, він же "Агент Цицька", вкотре вирушив нібито на передову - судоплатівців подивитися, обличчям поторгувати. А заодно й кремлівським господарям звіт відіслати - мовляв, із братом-солдатом я, весь біль і сподівання його як отче наш знаю.
Одразу ж хочемо зазначити, що на жодній передовій Є.Балицький не був - і навіть поодинокі автоматні постріли потрібних картини і настрою.
Цього разу гауляйтер "інспектував" позиції судоплатівців у розрізі роботи дронів, а також боротьби з ними. Інспектував не один - з ним був командир цього батальйону "Шаман". Дивно, чому комбат ошивається в тилу, а не зі своїми підлеглими на "нулі" сидить? Але це русский мир, тут логікою не пахне.
- Раз уже почали розмовляти за польоти і навчання не можемо не похвалитися ще однією приємною новиною. Хлопці з проєкту "Архангел" розвивають тему дронів на Запорізькому напрямку, активно працюють як над створенням нових дронів, так і над методикою протидії, - безграмотно викладають свою думку "судоплатівці".
Як стало зрозуміло під час зустрічі, в Росії вже відкрито 12 шкіл, де добровольців навчають управлінню дронами. Не менша просвітницька робота з цього питання розгорнута, за словами пропагандистів, і на фронті.
Окремо похвалилися "добровольці" роботою РЕБів. А після навіть запросили гауляйтера помилуватися, як цей диво-апарат "пташок садить".
Але цього чомусь вирішили глядачеві не показувати - повірте, мовляв, на слово.
Під час свого візиту Є.Балицький постійно намагався надати своєму обличчю героїчного виразу. Виходило, як у Путіна - тобто, погано.
Наприкінці, як і належить пропаганді, вона облажалася - у кадр потрапили стоять у чистому полі і зовсім не замасковані авто, які в умовах передової вже давно б "розібрала" артилерія або вже згадані дрони.
Самим-то не соромно таку халтуру гнати?
А якщо серйозно, Є.Балицький останнім часом ходить похмурішим за хмару. А його промови з кожним днем дедалі трагічніші й трагічніші.
Так, нещодавно, під час чергового спілкування з "журналістами" гауляйтер розповів про ненависть до окупантів місцевих жителів, які, якщо що, і отруїти можуть, не погребують. А також згадував про гранати, що зберігаються в його кабінеті - щоб від українських ДРГ відбиватися, коли вдарить грім.
А під час одного з відвідувань "судоплатівців" - нібито все на тій же "передовій" - вказуючи на знайдені рештки червоноармійця, загиблого в другу світову війну, Є.Балицький сказав: "Тепер наша черга".
Та й прізвисько "Агент Цицька", що причепилося через видатні форми Є.Балицького, також гауляйтера не радує.
Зате радує інтернет-користувачів, які вибухнули десятками мемів на адресу колаборанта.